1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analist Altcoin Sherpa, yeni bir analizinde iki altcoini ele aldı ve altcoinlerin ralliye hazırlandığını belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Kripto para piyasasında son 24 saatte bazı altcoinler haricinde kırmızı bir tablo hakimdi. Piyasa yılın son çeyreğinde hala beklentilerin uzağında ve toplam hacim 1 trilyon doların altında seyrediyor.

Piyasadaki güven bunalımı ve Fed’in şahin politikaları sonrası riskli varlıklardan uzaklaşan yatırımcıların piyasadan çekilmesi kripto para piyasasını oldukça derinden etkiledi. Ancak analistler altcoinleri dikkatle izleyerek olası bir rallinin gözden kaçmasını engellemeye çalışıyor.

Zamanında yaptığı altcoin tahminleri ile tanınan popüler bir kripto stratejisti olan Altcoin Sherpa,  Ethereum (ETH) ve merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) yeni bir ralli hazırlığında olduğunu belirtti.

İlgili: Ethereum (ETH) fiyat tahmini

Altcoin Sherpa, 184 binden Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformunun ETH’nin %38’lik potansiyel bir artışa hazırlanırken dar bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

Ünlü analist, ilk olarak Ethereum’u ele alıyor ve dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu Ethereum’un büyük güncellemenin ardından 1.600 dolar ile 1.800 dolarlık aralıkta bir fiyat düzeyine yükselebileceğini tahmin etti.

“ETH: Bir sonraki büyük hamle için bunun 1.600-1.800 dolar arasında olacağından hala eminiz.”

 

altcoin

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.295 dolardan işlem görüyor. ETH, son 24 saat içerisinde %1,22 değer kaybetti. Altcoinin piyasa değeri 158 milyar dolar.

Altcoin Sherpa, Ethereum tabanlı altcoin olan Chainlink’in de(LINK),  büyük bir ralliyi ateşleyeceğine inanıyor. Sherpa, LINK’in iyi bir orta vadeli yatırım olduğunu belirtti. LINK ise şu anda 6,94 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

 

altcoin

Sherpa, AVAX konusunda ise yatırımcıları uyararak AVAX’ın değer kaybetmeye devam edeceğini ve 10 dolara kadar gerileyebileceğini tahmin ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: