Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analist Altcoin Sherpa, yeni bir analizinde iki altcoini ele aldı ve altcoinlerin ralliye hazırlandığını belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Kripto para piyasasında son 24 saatte bazı altcoinler haricinde kırmızı bir tablo hakimdi. Piyasa yılın son çeyreğinde hala beklentilerin uzağında ve toplam hacim 1 trilyon doların altında seyrediyor.

Piyasadaki güven bunalımı ve Fed’in şahin politikaları sonrası riskli varlıklardan uzaklaşan yatırımcıların piyasadan çekilmesi kripto para piyasasını oldukça derinden etkiledi. Ancak analistler altcoinleri dikkatle izleyerek olası bir rallinin gözden kaçmasını engellemeye çalışıyor.

Zamanında yaptığı altcoin tahminleri ile tanınan popüler bir kripto stratejisti olan Altcoin Sherpa,  Ethereum (ETH) ve merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) yeni bir ralli hazırlığında olduğunu belirtti.

İlgili: Ethereum (ETH) fiyat tahmini

Altcoin Sherpa, 184 binden Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformunun ETH’nin %38’lik potansiyel bir artışa hazırlanırken dar bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

Ünlü analist, ilk olarak Ethereum’u ele alıyor ve dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu Ethereum’un büyük güncellemenin ardından 1.600 dolar ile 1.800 dolarlık aralıkta bir fiyat düzeyine yükselebileceğini tahmin etti.

“ETH: Bir sonraki büyük hamle için bunun 1.600-1.800 dolar arasında olacağından hala eminiz.”


 

altcoin

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.295 dolardan işlem görüyor. ETH, son 24 saat içerisinde %1,22 değer kaybetti. Altcoinin piyasa değeri 158 milyar dolar.

Altcoin Sherpa, Ethereum tabanlı altcoin olan Chainlink’in de(LINK),  büyük bir ralliyi ateşleyeceğine inanıyor. Sherpa, LINK’in iyi bir orta vadeli yatırım olduğunu belirtti. LINK ise şu anda 6,94 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

 

altcoin

Sherpa, AVAX konusunda ise yatırımcıları uyararak AVAX’ın değer kaybetmeye devam edeceğini ve 10 dolara kadar gerileyebileceğini tahmin ediyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü trader: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.