1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor!

Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor!

Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında uzun süredir beklenen patlama yaşanacak mı? Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor!

Kripto para piyasasında durgunluk devam ediyor. Bitcoin yeniden 20,000 dolarlık kritik destek noktasını geri aldı. Ancak bu seviyenin üzerinde yükselmeye devam edemedi. Lider kirpto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20,170 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 384 milyar dolar olarak oluştu.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Altcoin piyasası da yatay bir görünümde. Ünlü kripto analisti Smart Contracter, 208.700 Twitter takipçisine bu durgunluğun yakında sona ereceğini ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un yakın zamanda bir sıçrama yapabileceğini söyledi.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Analiste göre Ether, 0.618 Fibonacci seviyesinin üzerinde kalmayı başardıktan sonra sürekli bir sıçrama gerçekleştirdi.

“ETH’deki 0.618’den güzel hareket, 1.400 dolara kadar bir hareket için iyi görünüyor.”

Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu olan Ethereum, üzerinde çalışan projeler ile geleceğe damgasını vuracak bir blok zincir olarak tanımlanıyor. Ethereum çeşitli eleştiriler alsa da yakın zamanda gerçekleştirilecek güncelleme ile daha hızlı ve daha ucuz hale gelecek.

ETH, son verilere göre 1,141 dolardan işlem görüyor. Analistin belirlediği seviyelere çıkması durumunda yaklaşık %20’lik bir ralli görebiliriz. Altcoin, 138 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto ekosisteminin %15’ini domine ediyor.

Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor!

 

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Smart Contracter, BTC’nin de 0.618 Fibonacci alanı çevresinde yapıcı bir tepki verdiğini ve bunun piyasa değerine göre en iyi kripto için iyiye işaret ettiğini söylüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü trader bu altcoin için ralli öngörüyor!

 

Analist, BTC’nin de 24,000 dolara gidebilecek bir ralli başlatabileceğine vurgu yaptı.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: