1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü trader açıkladı: Bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak!

Ünlü trader açıkladı: Bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak!

Ünlü trader açıkladı: Bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti The Crypto Dog, bir altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını tahmin ediyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader açıkladı: Bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak!

Kripto piyasası haftanın son gününde küçük bir düzeltme ile karşıkarşıya. Lider kripto para birimi Bitcoin, 23,000 dolarlık kritik destek noktasını tutmaya çalışıyor. Son 24 saatte %1’e yakın değer kaybeden BTC, 22,988 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoinlerin lideri durumundaki Ethereum ise son 24 saat içerisinde %2 değer kaybetti ve 1,700 doların altına geriledi. Ether, 1,683 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kripto piyasasının liderlerinin genel durumu bu şekilde iken ünlü kripto analisti The Crypto Dog, iki altcoin için tahminlerini paylaştı. Ünlü analist, ilk olarak temmuz ayında büyük bir sıçrama gösteren GMX’i ele aldı. Crypto Dog’a göre GMX, temmuz ayında zaten %200’ün üzerinde 15 dolardan 45 doların üzerine yükselmesine rağmen altcoinin teknik verilerilerinin yükseliş sinyali vermeye devam ettiğini belirtti.

GMX, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 42,30 dolardan işlem görüyor. GMX’in 332 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Analist, kripto piyasasında değer olarak üst sıralarda bulunan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kendi kripto parası olan BNB coinin ise tüm zamanların en yüksek seviyesini görmeye hazırlandığını tahmin ediyor.

Binance BNB coin 314 dolardan işlem görüyor. Analistin tahminin gerçekleşmesi BNB’nin %100’ün üzerinde bir ralli yapmasına bağlı. BNB coin tüm zamanların en yüksek değerini 10 Mayıs 2021’de 690 dolar ile gördü. Şu anda kripto piyasasının en değerli 5’inci varlığı olan BNB, 50,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

İlgili: BNB coin fiyat tahmini

BNB coin fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Ünlü trader açıkladı: Bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak!

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: