1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü tacire göre patlamaya hazır 4 kripto para projesi!

Ünlü tacire göre patlamaya hazır 4 kripto para projesi!

Ünlü tacire göre patlamaya hazır 4 kripto para projesi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Aaron Arnold, patlamaya hazır 4 altcoin’den bahsediyor. Bu altcoinler hangileri? Haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz.


Ünlü tacire göre patlamaya hazır 4 kripto para projesi!

Ünlü trader Aaron Arnold popüler bir Youtube kanalında yakında patlamaya hazırlanan 4 kripto para projelerinden bahsediyor. Bu projelerden ilk sırada yer alan kripto para projesi Avalanche (AVAX).

Cornell Üniversitesi profesörlerinden Emin Gün Sirer tarafından kurulan Avalanche projesi, ülkemizde de yakından takip ediliyor. Avalanche projesi DeFi alanında önemli açılımlara imza atıyor. Projenin kripto parası olan AVAX token son dönemde ciddi bir ivme yakaladı. Avax token fiyat tahmini ve geleceği için linke göz atabilirsiniz.

İlgili: Güncel Avalanche rehberi: Avalanche nedir?

Arnold’un dikkat çektiği diğer kripto para ise Fantom! Bu kripto para projesi de Ethereum gibi akıllı sözleşmelere ev sahipliği yapıyor. Son günlerdeki performansının ardından yatırımcıların oldukça dikkatini çekti. Fantom, Ethereum rakibi güçlü projeler arasında yer alıyor. Güncel Fantom fiyat tahmini ve beklentileri için linke göz atabilirsiniz.

 

İlgili: Güncel Fantom rehberi: Fantom nedir? Fantom yatırım yapılabilir bir coin mi?

 

Trader’ın gündeminde olan 3’üncü proje ise DeFi (merkezsiz finans) sektöründen. DeFi’ler 2020 yılının Haziran ayından itibaren oldukça görünür olmaya başladı. Haziran 2020’de 1-2 milyar dolar büyüklüğünde olan bu endüstri, yazının kaleme alındığı saatte 112 milyar dolarlık mevduat büyüklüğüne ulaştı. DeFi platformları içerisinde Aave ise 14 milyar dolarlık mevduat büyüklüğü ile en büyük 3 DeFi platformlarından birisi. Güncel Aave fiyat tahmini ve beklentileri için linke göz atabilirsiniz.

İlgili: Güncel Aave rehberi: Aave nedir? 

 

Aaron Arnold’ın radarında olan 4’üncü proje ise Chiliz ve CHZ token. Spor dünyası ile kripto paraları birleştiren Socios platformu ve Chiliz borsası önemli projelere imza atıyor. Dünyaca ünlü futbol, basketbol ve spor takımları adına taraftar tokenları piyasaya sürüyor. Taraftar tokenlar, Chiliz borsası üzerinden piyasaya sürülüyor. Taraftar tokenlara yönelik ilgi ve alaka arttıkça Chiliz borsasının yönetim tokenı olan CHZ token fiyatları da değer kazanıyor. Günce Chiliz fiyat tahmini ve beklentileri için linke göz atabilirsiniz.

Chiliz (CHZ) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021-2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.