En aktif blockchain Bitcoin, ikinci isim sizi çok şaşırtacak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchainlerin son 24 saatlik aktivite raporunda Bitcoin birinci sırada ancak ikinci sırada gelen blockchain oldukça ilginç.

En aktif blockchain Bitcoin, ikinci isim sizi çok şaşırtacak!

Kasım 15 verilerine göre, son 24 saat içerisinde Bitcoin‘den sonra en çok kullanılan blockchain Cardano. Evet Cardano blockchain aktivitelerinde Ethereum‘u geçmiş durumda; hem de ikiye katlayarak.

Cardano Daily tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içerisinde Cardano blockchaini üzerinde 18,24 milyar dolarlık işlem gerçekleştirildi.

Aynı verilere göre, Bitcoin 21,67 milyar dolarlık işlem görürken, Ethereum yalnızca 9,31 milyar dolarda kaldı. 4. Sırada 4,5 milyar dolarla Bitcoin Cash, 5 sırada ise 3,4 milyar dolarla Litecoin yer alıyor.

 

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

 

İşlem hacmi, Cardano geliştiricisi IOHK’nın CEO’su Charles Hoskinson da dahil olmak üzere kripto topluluğunu şaşırtmış gibi görünüyor.

ADA coin fiyatı

blockchain En aktif blockchain Bitcoin, ikinci isim sizi çok şaşırtacak!

ADA coin fiyatı yazım anı itibariyle, 2,03 dolardan işlem görüyor. Ağdaki son faaliyetle birlikte, yatırımcıların ADA fiyatının 2.30 $ direncini aşarak 2.50 $ direncine doğru sıçrama yapmasını beklediklerini görebiliriz.

Canlı ADA coin fiyatı: [mcrypto coin=”ADA” currency=”USD”]

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En aktif blockchain Bitcoin, ikinci isim sizi çok şaşırtacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.