okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.16%
Bitcoin
68.287,78 USDT
eth
ETH
0.02%
Ethereum
3.845,67 USDT
bch
BCH
-0.05%
Bitcoin Cash
470,16 USDT
xrp
XRP
0.07%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.2%
Litecoin
83,61 USDT
bnb
BNB
-0.07%
Binance Coin
601,27 USDT
sol
SOL
1.97%
Solana
172,01 USDT
avax
AVAX
0.14%
Avalanche
37,07 USDT
ada
ADA
0.68%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.01%
Poladot
7,44 USDT
doge
DOGE
1.56%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
6.07%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte gelecek potansiyeli ile öne çıkan 5 altcoin

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto alanına girmekte zorlanıyor ve risk almaktan çekiyorsanız dahi bu 5 altcoine hayır diyemezsiniz.

İşte kimsenin hayır diyemeyeceği 5 altcoin

Bazı dijital para birimleri, gelecek potansiyelleri açısından diğerlerinden bir adım öne çıkıyor.

Decentraland (MANA)

Kripto alanının önde gelen oyun platformlarından birisi Decentraland (MANA). Decentraland’da kullanıcılar oyun oynuyor, inşa ediyor, tade yapıyor ve sosyalleşiyor.

Decentraland en popüler sanal dünyalardan biri. Kullanıcıların sürekli genişleyen metaversi keşfetmek için avatarlarını özelleştirdiği sanal bir evren. Geçen ay Decentraland’de Deadmau 5 ve Paris Hilton’un da katıldığı sanal bir müzik festivali bile düzenlendi. Decentraland’ın kripto para birimi MANA giderek daha fazla borsada işlem görmeye başlıyor.

İlgili: Decentraland MANA nedir?

Decentraland Nedir?

 

Celsius, Voyager Token ve Crypto.com

Bazı önde gelen kripto ticaret alanlarının kendi tokenleri var. Bu tokenler kullanıcılara işlem ücretlerinde çeşitli kampanyalarda avantaj sağlıyor. Bunlardan bazıları adeta ışık saçıyor. Celsius, Voyager ve Crypto.com.

Celsius şu anda ABD’de kullanılmıyor ancak giderek daha fazla yaygınlaşıyor. Celsius ile platform üzerinde çok daha uygun oranalrda kredi kullanabilirsiniz.

Voyager Token’in üç katmanlı bir sahiplik özelliği var. Voyager Token ile Voyager Digital üzerinden farklı oranlarda kredi kullanıp referral bonuslarından istifade edebilirsiniz.

Crypto.com, sahip olduğunuz Crypto.com para birimine bağlı olarak sunulan farklı türde banka kartlarıyla işleri daha da yüksek bir seviyeye taşıyor. Seviye ne kadar yüksekse, platform tarafından sübvanse edebileceğiniz premium akış hizmetlerinden o kadar fazla kazanırsınız.

Bu üç kripto para da büyüme konusunda oldukça potansiyelliler. Platformların kullanıcı sayıları arttıkça kripto paraları da değer kazanıyor.

 

Ethereum

Dünyanın en değerli ikinci kripto para birimi olan Ethereum ile yakın ilişki kurmamak çok zor. Ethereum birçok popüler uygulamanın yapı taşıdır. Örneğin Decentraland, Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Dünyanın binlerce popüler NFT ticaret platformu ve blok zinciri uygulaması, Ethereum’a dayanmaktadır.

Ethereum’un popülaritesini izlemek, Decentraland gibi tek bir sanal dünyanın veya Celsius Network, Voyager Digital veya Crypto.com gibi herhangi bir tek kripto pazarının başarısını izlemek kadar kolay olmayabilir, ancak Ehtereum her geçen gün daha da büyüyor ve kullanım alanını genişletiyor.

 

Canlı ETH fiyatı: [mcrypto coin=”ETH” currency=”USD”]

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.