Loading...
btc
BTC
-0.14%
Bitcoin
63.334,52 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.098,98 USDT
bch
BCH
-3.39%
Bitcoin Cash
491,07 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
1.2%
Litecoin
79,03 USDT
bnb
BNB
-0.69%
Binance Coin
548,92 USDT
sol
SOL
-0.77%
Solana
137,45 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
35,54 USDT
ada
ADA
2.36%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
-2.8%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü milyarderden bir sonraki Bitcoin boğa rallisi açıklaması

Milyarder Bitcoin yatırımcısı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, kripto para piyasasının ayı durumunu değerlendirdi. Ayrıca bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu neyin tetikleyeceğimi açıkladı. Portföyündeki bazı altcoinlere de değindi.


Ünlü milyarderden bir sonraki Bitcoin boğa rallisi açıklaması

Crypto Banter’e röportaj veren milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, fonlarının daha fazla kripto pozisyon almaya ve yatırım yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Bunun için iki altcoinin ismini veriyor: Helium (HNT) ve Pollen (PCN). Her ikisi de merkezsiz telekomünikasyon kullanım alanların sahip.

Kevin O’Leary şöyle açıklıyor:

“Bizim kendi yönetmenliğimiz, fonlarımızın yüzde 5’den fazlasını Bitcoin’de tutmamıza izin veriyor. Bundan dolayı ETH, Solana ve diğerlerine da pozisyon açabiliyoruz. Ayrıca Pollen ve Helium’a da yatırım yapmayı düşünüyoruz. Bunlar merkezsiz telekom konsepti çerçevesinde geliştirilen eklektik projeler. Ancak buradaki önemli konu şu ki bunların ne zaman yükselmeye başlayacağınızı kesin olarak bilemezsiniz.”

O’Leary özellikle yasal düzenlemeler konusuna dikkat çekiyor. Ona göre Bitcoin ve kripto paralara daha fazla yatırımın önünü buradaki yasal belirsizlik kesiyor. Düzenlemeler konusu netlik kazandığında şirketlerin çoğu yatırımlarının yüzde 1’ini kripto para ve Bitcoin’e taşıyabilir. Şu an ise bu yatırımcılar böyle bir adımla ABD Menkul Kıymetler Borsası (SEC) ile ters düşmemek için sektörden uzak duruyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında 19,000 dolardan toparlanma girişimi: Güncel BTC teknik analizi

İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası

Ünlü milyardere göre, ABD’de kripto düzenlemeleri netlik kazandığında kripto piyasasına fon akışı ve özellikle büyük uluslararası oyuncu akını olacak. Böylece ona göre yeni bir Bitcoin boğa rallisi tetiklenecek. Şöyle diyor:

“Bundan dolayı düzenlemeler konusuna sevinmelisiniz. Bundan sonra piyasaya bir trilyon dolar gelir ki Bitcoin fiyatında 60,000 dolar ya da 100,000 dolar gelebilir. Bu fonlar ardından burada likidite sağlayacak. Onlar Bitcoin konusunda iyimserler, kötümser değiller.”

İlgili – Ethereum fiyatı 1,300 dolar ve kritik bir seviyenin üzerine yükseldi: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.