1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü milyarderden bir sonraki Bitcoin boğa rallisi açıklaması

Ünlü milyarderden bir sonraki Bitcoin boğa rallisi açıklaması

Ünlü milyarderden bir sonraki Bitcoin boğa rallisi açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, kripto para piyasasının ayı durumunu değerlendirdi. Ayrıca bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu neyin tetikleyeceğimi açıkladı. Portföyündeki bazı altcoinlere de değindi.


Ünlü milyarderden bir sonraki Bitcoin boğa rallisi açıklaması

Crypto Banter’e röportaj veren milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, fonlarının daha fazla kripto pozisyon almaya ve yatırım yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Bunun için iki altcoinin ismini veriyor: Helium (HNT) ve Pollen (PCN). Her ikisi de merkezsiz telekomünikasyon kullanım alanların sahip.

Kevin O’Leary şöyle açıklıyor:

“Bizim kendi yönetmenliğimiz, fonlarımızın yüzde 5’den fazlasını Bitcoin’de tutmamıza izin veriyor. Bundan dolayı ETH, Solana ve diğerlerine da pozisyon açabiliyoruz. Ayrıca Pollen ve Helium’a da yatırım yapmayı düşünüyoruz. Bunlar merkezsiz telekom konsepti çerçevesinde geliştirilen eklektik projeler. Ancak buradaki önemli konu şu ki bunların ne zaman yükselmeye başlayacağınızı kesin olarak bilemezsiniz.”

O’Leary özellikle yasal düzenlemeler konusuna dikkat çekiyor. Ona göre Bitcoin ve kripto paralara daha fazla yatırımın önünü buradaki yasal belirsizlik kesiyor. Düzenlemeler konusu netlik kazandığında şirketlerin çoğu yatırımlarının yüzde 1’ini kripto para ve Bitcoin’e taşıyabilir. Şu an ise bu yatırımcılar böyle bir adımla ABD Menkul Kıymetler Borsası (SEC) ile ters düşmemek için sektörden uzak duruyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında 19,000 dolardan toparlanma girişimi: Güncel BTC teknik analizi

İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası

Ünlü milyardere göre, ABD’de kripto düzenlemeleri netlik kazandığında kripto piyasasına fon akışı ve özellikle büyük uluslararası oyuncu akını olacak. Böylece ona göre yeni bir Bitcoin boğa rallisi tetiklenecek. Şöyle diyor:

“Bundan dolayı düzenlemeler konusuna sevinmelisiniz. Bundan sonra piyasaya bir trilyon dolar gelir ki Bitcoin fiyatında 60,000 dolar ya da 100,000 dolar gelebilir. Bu fonlar ardından burada likidite sağlayacak. Onlar Bitcoin konusunda iyimserler, kötümser değiller.”

İlgili – Ethereum fiyatı 1,300 dolar ve kritik bir seviyenin üzerine yükseldi: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: