Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü kripto borsasının kurucusu Ethereum’un yerine geçebilecek projeleri açıkladı!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan FTX Borsası’nın sahibi milyarder yatırımcı Sam Bankman-Fried, Ethereum’un yerini alabilecek blok zincirleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü kripto borsasının kurucusu Ethereum’un yerine geçebilecek projeleri açıkladı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan FTX Borsası’nın kurucusu milyarder yatırımcı Sam Bankman-Fried, yaptığı açıklamada Ethereum’un yerine geçebilecek blok zincir projelerini açıkladı.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Fried, Decrypt ile yaptığı röportajda 2021 yılının gözde projelerinden Solana ve AVAX’ın Ethereum’un tahtını sarsabileceğini değerlendirdi. Bu iki projenin 2022’de zirveyi zorlayacağını düşünen ünlü milyarder, özellikle Solana’nın çok az projenin gerçekleştirebileceği yenilikleri barındırdığını ifade etti.

“Endüstriyel ölçekte kullanım istiyorsanız, ulaşmanız gereken seviyeye makul bir yolu olan projelerden biri Solanadır.”

Ünlü yöneticinin dikkat çektiği Solana (SOL), 2021 yılında kelimenin tam anlamıyla kripto piyasasını alt üst etti. 2021 yılında %4,000 değer kazanan kripto para ekosistemin en değerli varlıkları sıralamasında 7’nci sırada. SOL’un toplam piyasa değeri 43 milyar dolar. Solana’nın bu değeri Ethereum’un sahip olduğu 372 milyar dolarlık değerin çok gerisinde. Ancak porjeye güvenen sadece ünlü milyarder değil. Bank of America, yakın tarihli bir bilgi notunda Solana’nın kripto para piyasasının Visa’sı olacağını değerlendirdi.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Ethereum’un yüksek gaz ücretlerine ve işlem hızının yavaş kaldığına dikkat çeken finans devi, Solana’nın Ether’in yerini alabileceğini düşünüyor. Bank of America, aynı zamanda projenin kullanım kolaylığına ve ölçeklenebilirliğe izin verdiğine de dikkat çekti.

Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 137 dolardan işlem görüyor. Kripto para yaklaşık iki ay önce 260 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görü.

Solana (SOL) yıllık fiyat hareketleri

ethereum Ünlü kripto borsasının kurucusu Ethereum’un yerine geçebilecek projeleri açıkladı!

Bankman-Fried, AVAX’ında gerçek bir blok zincir olduğunu ve geleceğin dünyasında önemli bir yere sahip olacağını ifade etti. AVAX, 20 milyar dolarlık piyasa değeri ile en değerli varlıklar sıralamasında 12’nci sırada. AVAX ise yazım anında 87 dolardan işlem görüyor.

Avalanche (AVAX) yıllık fiyat hareketleri

ethereum Ünlü kripto borsasının kurucusu Ethereum’un yerine geçebilecek projeleri açıkladı!

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.