1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü kripto analisti bu altcoin için alım fırsatı geldiğini söyledi!

Ünlü kripto analisti bu altcoin için alım fırsatı geldiğini söyledi!

Ünlü kripto analisti bu altcoin için alım fırsatı geldiğini söyledi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Twitter’da bazı altcoinlere ilişkin teknik analizlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü kripto analisti bu altcoin için alım fırsatı geldiğini söyledi!

Popüler bir kripto tüccarı Michaël van de Poppe, kripto piyasasında yeni bir düzeltme yaşanırken bazı altcoinler için mevut görünümü içeren teknik analizler paylaştı. Analist, 620 binden fazla takipçisi için Ripple (XRP) başta olmak üzere Cosmos (ATOM), Tezos (XTZ) ve Litecoin’i (LTC) analiz etti.

İlgili: XRP nedir, geleceği nasıl?

Michaël van de Poppe, edinci en büyük kripto varlığık olan XRP’nin şu anda XRP boğaları için uygun bir fiyat seviyesinde gezindiğini söyledi. Analiste göre XRP bir alım fırsatı veriyor.

altcoin Ünlü kripto analisti bu altcoin için alım fırsatı geldiğini söyledi!

 

 

İlgili: XRP fiyat tahmini

Ripple XRP, yazının kaleme alındığı sırada Coinmarketcap verilerine göre 0,3362 dolardan işlem görüyor. Ripple, son 24 saat içerisinde %1,12 değer kaybetti.

Van de Poppe, ATOM için ise ilk destek bölgesi olarak 13,30 doları, ardından 11,22 doları ve ardından 9,69 doları belirlediğini belirtti. ATOM’un bu seviyeleri kaybetmesi durumunda ise daha derin bir düşüşle karşı karşıya kalabileceğini belirtti. ATOM için direnç noktasındaki kritik seviye ise 15,78 dolar. Altcoin bu seviyeyi kırarsa düşüş tezi tersine dönebilir.

altcoin

 

 

İlgili: ATOM fiyat tahmini

Yatırımcının radarındaki diğer bir altcoin, eşler arası ödeme ağı Litecoin. Van de Poppe, kripto piyasalarındaki son düzeltmeye rağmen Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/ BTC ) karşı toparlanmaya hazır göründüğünü söylüyor.

altcoin

Van de Poppe’nin listesindeki son kripto para, akıllı sözleşme platformu Tezos ( XTZ ). Van de Poppe, XTZ’nin 2,85 dolardaki hedefine yükselmek adına yükseliş momentumunu sürdürme şansına sahip olması için desteği 1,44 dolarda tutması gerektiğini belirtti. XTZ şu anda 1,57 dolardan el değişiyor.

İlgili: Tezos (XTZ) fiyat tahmini

Kaynak

 

Etiketler: