Loading...
btc
BTC
-4.36%
Bitcoin
66.506,31 USDT
eth
ETH
-6.11%
Ethereum
3.443,69 USDT
bch
BCH
-6.98%
Bitcoin Cash
436,35 USDT
xrp
XRP
-4.56%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-3.98%
Litecoin
76,49 USDT
bnb
BNB
-4.26%
Binance Coin
598,41 USDT
sol
SOL
-7.94%
Solana
146,42 USDT
avax
AVAX
-4.76%
Avalanche
30,74 USDT
ada
ADA
-5.85%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-2.9%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
-7%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-7.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü İsviçre markası ödemelerde sürpriz bir altcoini kabul edecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İsviçre’nin ünlü saat üreticisi , Tag Heuer ABD içerisinde, Bitcoin ve Shiba Inu da dahil olmak üzere on iki kripto para ve beş stablecoini ödeme aracı olarak kabul edeceğini açıkladı. Tarihi saatçi yakında farklı lokasyonlarda da kripto para kabul etmeye hazırlanıyor.

Ünlü İsviçre markası ödemelerde kripto para kabul ediyor

Tag Heuer’ın kripto paralar ile ödeme kabul etmesi, BitPay ile olan işbirliği anlaşması sonrası geldi. BitPay sayesinde, kullanıcılar, Bitcoin ve Ethereum dışında önde gelen kripto paraları ve hatta stablecoinleri de ödemelerinde kullanabilecekler.

Yeni ödeme yöntemi, Exodus Wallet ve Ledger Wallet ödemelerini kabul ederken, kullanıcılar 10.000 dolara kadar işlem yapabilecekler.

Tag Heuer CEO’su Frederic Arnault, şirketin, ilk doğuşundan beri Bitcoin’i takip ettiklerini dile getirirken, piyasanın son iniş çıkışlarının şirket kararını etkilemediğine vurgu yaptı. CEO son gelişmelerin, Web3 uyumuyla ilgili atacakları adımların başlangıcı olacağını söylüyor.

 

Tag Heuer, yakın gelecekte, tüm dalgalanmalara rağmen, küresel olarak entegre olunacak bir teknolojiye uyum sağlayacaktır. Bu teknoloji bizim sektörümüzü derinden etkileyecek… Bu yeni kirpto para ödeme seçeneği, Tag Heuer’in Web3 evreninde gerçekleştirmeyi planladığı gelişmelerin sadece başlangıcını oluşturuyor.

Tag Heuer On Wrist Hot Sale, UP TO 60% OFF | www.editorialelpirata.com

Henüz 27 yaşında olan CEO Frederic Arnault, LVMH holding varisi olarak biliniyor. NFT alanında da yatırımları olan Arnoult, Rtfkt tarafından geliştirilen Clone X PFP gibi önemli bir koleksiyona sahip.

Daha önce İtalyan devi Gucci’nin kripto para ödemeleri kabul edeceklerini açıklaması sonrası, Tag Heuer’in de hamlesi, lüks giyim ve aksesuar markalarının kripto para ve özellikle de Web3 uyumu konusunda son derece hızlı davrandıklarını gösteriyor.

Önümüzdeki süreçte, özellikle de kripto para piyasasının tekrar yeşile dönmesi durumunda çok fazla markanın alana giriş yapacağına şüphe yok.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.