Ünlü ekonomist: Önümüzdeki haftalarda bu altcoin patlama yapabilir!

Solana ve 2021 Ethereum grafiği arasındaki müthiş benzerlik!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Makro uzmanı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, önümüzdeki haftalarda bazı altcoinlerin patlama yapabileceğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü ekonomist: Önümüzdeki haftalarda bu altcoin patlama yapabilir!

Makro uzmanı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum başta olmak üzere altcoinlerin önümüzdeki hafta önemli fiyat hareketlerine sahne olabileceğini belirtti.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Pal, en son maksimum ve minimum fiyatları bir önceki dönemin fiyatıyla karşılaştırarak bir varlığın yön eğilimini tespit etmeyi amaçlayan DeMark teknik göstergesinin, altcoinler için geri dönüş sinyalleri verdiğini söyledi.

altcoin

 

Makro gurusu, ilk olarak doların fiat para birimlerine karşı değerini ölçen ABD dolar endeksine (DXY) baktığını DXY’nin döngünün tersine döneceğini işaret ettiğini belirtti.

“Önümüzdeki üç hafta boyunca, bazı ÇOK önemli sinyaller oluştuğunu görüyoruz. Özellikle haftalık DeMark’ı ve zaman ufkuma uygun oldukları ve daha büyük hareketler/geri dönüşler belirleme eğiliminde oldukları için aylık DeMark’ı seviyorum.”

Endeksteki zayıflık, Ethereum ve kripto gibi riskli varlıklar için olumlu olduğundan, tüccarlar DXY’yi yakından takip ediyor. Pal, Ethereum’u inceledi ve akıllı sözleşme platformunun aynı zamanda bir DeMark geri dönüş sinyali vermenin eşiğinde olduğunu ifade etti.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ancak takipçilerini de bu haftaki tüketici fiyat endeksi (TÜFE) baskısının kripto gibi riskli varlıklarda geri dönüşler gerçekleşmeden önce bir satışı tetikleyebileceği konusunda uyardı. Tüccar, Fed’in sıkı para politikaları izlemeye devam edip etmeyeceğine dair fikir sunduğu için TÜFE’yi özellikle takip ettiğini belirtti.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.290 dolardan işlem görüyor. Ether, 158 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü ekonomist: Önümüzdeki haftalarda bu altcoin patlama yapabilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.