1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü CEO’ya göre bu altcoin %200 ralli yapabilir!

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin %200 ralli yapabilir!

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin %200 ralli yapabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum’un %200 ralli yapabileceğini belirtti. Detaylar ve teknik analizler haberimizde.

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin %200 ralli yapabilir!

Kripto para piyasasında son bir aydır Ethereum rüzgarı esiyor. En değerli altcoin olan ETH, 1,000 doların altına düştükten sonra çok iyi bir toparlanma göstererek 1,700 doların üzerine kadar yükseldi. Ethhereum, önemli bir takvimden geçiyor.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu, Merge güncellemesi için gün sayıyor. Güncellemenin en geç sonbaharda tamamlanması bekleniyor. Yatırımcıların gözü Ether’in 2.0’a geçişinde.

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes ise iki olasılık bir araya gelirse Ethereum (ETH) için büyük bir ralli öngördüğünü açıkladı. Yeni bir blog gönderisinde Hayes , Ethereum için güçlü bir ralliyi ateşleyebilecek bir katalizörün, Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanan bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizmasına yaklaşan geçişinin başarısı olduğunu söylüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Merakla beklenen güncelleme, Ethereum’un ana ağının, halihazırda POS sistemini çalıştıran Beacon Chain ile birleşmesini sağlayacak. Hayes, Ethereum’un yükseltmesinin başarılı olması durumunda, ETH için arka rüzgar olarak hizmet edebilecek diğer bir faktörün ise Federal Rezerv’in bir kez daha gevşek para politikalarını benimsemesi olduğunu söylüyor. Bilindiği gibi son kırk yılın en yüksek enflasyon oaranları görülen ABD’de Fed, şahin politikalar ile faiz artırımlarına devam ediyor.

Hayes, iki şartı sağlayan bir durumda Ether’in %200 değer kazanabileceğini vurguluyor.

Altcoinlerin lideri, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,714 dolardan işlem görüyor. ETH, son 24 saatte %2,32 değer kazandı. Altcoinin piyasa değeri 208 milyar dolar. Bu değer toplam piyasa değeri 1,097 trilyon dolar olan kripto para piyasasının %19’unu domine ettiği anlamına geliyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Haftalık Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin %200 ralli yapabilir!

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: