Ünlü CEO’dan heyecan veren Ethereum tahmini!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Bitmex CEO’su Arthur Hayes, Ethereum için heyecan veren bir tahmin paylaştı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü CEO’dan heyecan veren Ethereum tahmini!

Ethereum, 2022 yılının en yüksek seviyelerini geçtiğimiz hafta içi kaydetti. Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu, geçtiğimiz yılın son aylarında olağanüstü bir performans sergilemişti.

16 Kasım 2021’de 4,891 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini gören ETH, yıl başından bu yana 2,500 dolar civarında konsolide oluyordu. Son günlerde yönünü yukarı çeviren altcoin, haftanın son gününde yatay bir görüntü sergiliyor olsa da 3,485 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 419 milyar dolar olan Ethereum, bu değer ile piyasanın %19,4’ünü domine ediyor.

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

Ethereum (ETH) günlük fiyat hareketleri

ethereum

Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini tahmin edenlerin sayısı az değil. Eski Bitmex CEO’su Arthur Hayes’de bunlardan biri. Hayes, Ethereum’u önemli bir değer deposu olarak görüyor ve ağın, hisse kanıtı konsensüsüne geçişten sonra emtia bağlantılı bir tahvil olarak işlev göreceğini düşünüyor. Yönetici, ETH’nin hisse kanıtı (PoS) modeline yaklaşan geçişinin, kurumsal çekiciliği büyük ölçüde artıracağını da belirtti.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini


Ethereum’un yeniliklerine karşı Bitcoin’in onun kadar bir şey vadetmediğini ifade eden Hayes, Ethereum’u yalnızca Bitcoin’den değil, çoğunlukla aşırı değerli olan diğer L1 protokollerinden daha iyi bir yatırım olarak değerlendiriyor.  Ayrıca, bu yılın yazında gerçekleşmesi planlanan Ethereum 2.0’a geçişin Ethereum’u rakiplerinin önüne koyan ve oyunun kurallarını değiştirecek bir gelişme olacağını söylüyor.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Kendini portföyünü ise %75 Ethereum %25 Bitcoin’den oluşturacağını belirten ünlü CEO, Ether’in yıl sonuna kadar 10,000 dolarlık seviye çıkacağını düşünüyor.

“Yıl sonunda ortalık yatıştığında, ETH’nin 10.000 doların üzerinde işlem göreceğine inanıyorum.”

Ethereum, geliştiricileri ETH’nin gaz ücretleri ve işlem hızının düşük olması ile ilgili alınan eleştirilere karşı çalışmalara devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yapılan Londra güncellemesinin ardından 2.0’a geçiş yolundaki en önemli adım atılmış oldu. Ether, tüm bu konularda eleştiri alsa da hala diğer rakiplerinin önünde konumlanıyor.

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü CEO’dan heyecan veren Ethereum tahmini!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.