1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. ‏‎Analistten patlamaya hazırlanan 3 kripto para için analiz: Bitcoin, Ripple,…

‏‎Analistten patlamaya hazırlanan 3 kripto para için analiz: Bitcoin, Ripple,…

‏‎Analistten patlamaya hazırlanan 3 kripto para için analiz: Bitcoin, Ripple,…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, hafta sonu piyasalarda yaşanan sarsıntılara rağmen, bu 3 kripto paranın patlamaya hazırlandığını iddia ediyor. Dahası kriptolardan birinin, iki haftada %600 yükselen Zilliqa (ZIL) benzeri bir çıkışın eşiğinde olduğunu söylüyor.

Boğa döngüsünde 3 kripto para analizi

 Twitter’da 320.200 kişi tarafından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Litecoin’in hafta sonu yaşanan piyasa sasıntısına rağmen yükseliş ivmesini sürdüreceğine inanıyor.

‏‎Analistten patlamaya hazırlanan 3 kripto para analizi: Bitcoin, Ripple,

Twitter’da Credible olarak tanınan analist, takipçilerine Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeden önce 42.000$ seviyesine geri çekilmesini beklediğini söyledi.

İlgili: Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

“Bu en son haftalık kapanışla, çok önemli bir seviyeyi geri aldık. Daha uzun zaman diliminde bu seviyenin üstünde veya altında son dört kez kapanış yaptığımızda her seferinde, birkaç hafta içinde aralığın tam karşı tarafına geçtik. Bu sefer de aynısını bekliyoruz – BTC’nin 40.000$’lık dip bölgesini yeniden test etmesini ve ardından yükselişin devam etmesini.”

Yukarıdaki grafikte de görüldüğü üzere, kripto stratejisti bu kısa geri çekilme sona erdiğinde, Bitcoin için 50.000 doların üzerinde bir ralli öngörüyor.

Analistin listesindeki bir diğer kripto para ise Ripple (XRP). Credible, sekizinci en büyük kripto paranın boğa görünümüne işaret eden bir higher low ( bir öncekine göre daha yüksek bir dip) oluşturmasının ardından, 1,00 doların üzerinde bir ralli için hazırlandığını söylüyor.

“Beklenenden biraz daha uzun sürecek olsa da bu yolda ilerliyor. Higher low oluştu ve ralliye hazırlanıyor. Daha kısa bir zaman diliminde volatilite görebiliriz, ancak higher low seviyemizi koruduğumuzu ve buradan yükselmeye devam ettiğimizi düşünüyorum.”

Sonuç olarak Credible; XRP’nin önce 1.01 dolara, ardından 1.50 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

En güncel Ripple (XRP) fiyat tahminleri 2022-2025

Yüzde 600’lük bir ralliye işaret eden kripto para analizi

Credible’ın paylaştığı son kripto para analizi ise, Bitcoin’e rakip olarak yola çıkmış olan Litecoin (LTC)‘e ait. Credible’a göre, Litecoin’in grafiği, kısa sürede %600’ün üzerinde bir çıkış yapan Zilliqa (ZIL)‘nın piyasa yapısını andırıyor.

“ZIL iki haftada yaklaşık 6 kat arttı ve LTC teknik açıdan benzer bir hazırlık içindeymiş gibi görünüyor… Bir sonraki adım heyecan verici olacak.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.