okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.72%
Bitcoin
68.788,24 USDT
eth
ETH
3.04%
Ethereum
3.863,52 USDT
bch
BCH
-2.06%
Bitcoin Cash
483,47 USDT
xrp
XRP
-2.17%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.16%
Litecoin
83,99 USDT
bnb
BNB
-0.36%
Binance Coin
600,19 USDT
sol
SOL
-3.52%
Solana
162,43 USDT
avax
AVAX
-3.72%
Avalanche
36,86 USDT
ada
ADA
-0.95%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.69%
Poladot
7,55 USDT
doge
DOGE
-3.42%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-3.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü CEO’dan Ethereum müjdesi!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu hafta kripto para tarihinin en önemli güncellemelerinden biri olan Merge’yi başarıyla tamamlayan Ethereum için ünlü CEO’dan kritik açıklamalar geldi. Detaylar haberimizde.

Ünlü CEO’dan Ethereum müjdesi!

Kripto para tarihinin en önemli geçişlerinden biri olan Ethereum Merge güncellemesi dün erken saatlerde başarı ile tamamlandı. Ethereum artık PoS mekanizması ile çalışıyor. Bu geçiş sırasında sorunların yaşanacağına dair birçok görüş bildirildi ancak Ether şu ana kadar geçişi iyi bir şekilde koordine etmiş gözüküyor.

İlgili: Ethereum 2.0 nedir, Ethereum fiyatını nasıl etkiler?

Geçişin Ethereum’a getirecekleri hakkında da fazlaca yorum yapıldı ve tahminde bulunuldu. Nexo’nun kurucu ve yönetici ortağı Antony Trenchev’de son yaptığı açıkalamalarda Ethereum’un Merge güncellemesi hakkındaki görüşlerini açıkladı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Trenchev, büyük kurumların artık kripto varlığının bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçişinden sonra Ethereum’a (ETH) yatırım yapma olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyor. Bu Ethereum’un benimsenme oranlarını artıracak.

Ethereum

Trenchev Bloomberg röportajında, Ethereum’un daha az enerji yoğun bir işlem doğrulama mekanizmasına geçişinin, onu Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) sürdürülebilir yatırım yönergeleriyle uyumlu olması sonucunu ortaya çıkaracağını bunun da artık Ethereum’u kurumsal yatırımcılar için kabul edilebilir kıldığını söyledi.

“Birleşme ve şimdi enerji verimliliğine geçişle birlikte, bu varlık sınıfını, daha önce yalnızca ESG uyumlu protokollere ve şirketlere yatırım yapma şansı veriyordu, daha önce yatırım yapmayan büyük kurumlar için hazır hale geldi.”

Nexo kurucu ortağı, birleşmenin ardından Ethereum arzındaki azalmanın zaman içinde yükseliş rolü oynayacağını söylüyor. Trenchev’e göre Ethereum’un benimsenme oranları artsa da son tahlilde Bitcoin’i geçemeyecek.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.454 dolardan işlem görüyor. Altcoinlerin lideri son 24 saat içerisinde %4,54 değer kaybetti. ETH2nin piyasa değeri 178 milyar dolar dominasyon oranı ise %18,5.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.