Ünlü CEO radarındaki altcoini açıkladı!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, yeni bir videoda radarındaki altcoini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü CEO radarındaki altcoini açıkladı!

Kripto piyasası haftanın son gününde yatay bir görüntü veriyor. Piyasanın toplam değeri 2,341 trilyon dolar seviyesinde. Bitcoin, uzun bir aranın ardından üzerine çıktığı 50,000 dolarlık seviyeyi korumaya çalışıyor. BTC, 50,000 doların biraz altında 49,850 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise 4,029 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kripto dünyasında görüşleri takip edilen ünlü yöneticilerden bir olan eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, yakın tarihli bir videoda bir sonraki boğa koşusunda dikkat edilmesi gereken bir altcoini paylaştı.

Pal, Youtube’da yayın yapan yatırım kanalı FamilyOffice ile yaptığı röportajda Internet Computer’in (ICP) radarında olduğunu söyledi.

“ICP’nin bir sonraki döngü için potansiyel bir şey olduğunu düşünüyorum. Çünkü projede çalışan çok sayıda akıllı insan var. Pek çok gelişme yaşanıyor. Tokenların dağıtımında henüz büyük bir ağ etkisi yok, bu yüzden potansiyeli henüz ortaya çıkmadı.”

İsviçre merkezli kar amacı gütmeyen bilimsel araştırma kuruluşu Dfinity tarafından geliştirilen bir kripto projesi olan Internet Computer, Blok zinciri projesi, güvenlik duvarları, bulut bilişim altyapısı ve veritabanları gibi merkezi sistemlere güvenmeden internetin hızını, gücünü ve ölçeğini artırmayı amaçlıyor. Ayrıca geliştiricilerin kodlarını doğrudan halka açık internete yükleyerek web siteleri, kurumsal BT sistemleri ve internet hizmetleri oluşturmasını sağlıyor.


İlgili: Internet Computer (ICP) nedir, geleceği nasıl?

Roul’un dikkat çektiği altcoin ICP, yazının kaleme alındığı anlardan Coinmarketcap verilerine göre 26,15 dolardan işlem görüyor. ICP, toplam 4,98 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer il halihazırda ekosistemin en değerli 39. kripto parası. ICP, son 7 gün içerisinde %10 değer kazandı.

ICP haftalık grafik

altcoin

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü CEO radarındaki altcoini açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.