1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analistten yükselecek Ethereum coini açıklaması ve 3 altcoin analizi

Ünlü analistten yükselecek Ethereum coini açıklaması ve 3 altcoin analizi

Ünlü analistten yükselecek Ethereum coini açıklaması ve 3 altcoin analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yakından takip edilen bir analist, Ethereum tabanlı bir coinin ralli yapmaya hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca üç altcoin ile ilgili de yeni analizler paylaşıyor.


Ünlü analistten yükselecek Ethereum coini açıklaması ve 3 altcoin analizi

Ünlü trader ve analist Michael van de Poppe, Twitter’de 647.000 takipçisine yaptığı açıklamada, Ethereum ölçekleme çözümü olan Polygon (MATIC) fiyatının yüzde 60 ralli yapma fırsatı sunduğunu söylüyor. Özellikle de 1 dolar civarında alım yapma olanağına dikkat çekiyor. Şöyle diyor:

“Burada yukarı yönlü önemli ölçüde bir kırılma hazırlığı var görünüyor. 1 dolarda yeniden test yaparken alım yapmayla ilgileniyorum. Ardından hızlı bir şekilde 1,60 dolara doğru ralli yapabilir.”

Ünlü analistten yükselecek Ethereum coini açıklaması ve 3 altcoin analizi

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Analist aynı zamanda Ethereum’un rakibi Avalanche (AVAX) grafiğine de bakıyor. Van de Poppe’ye göre, AVAX boğaları ilk önce talep bölgesi olan 17,50 dolara bir düşüşü bekleyebilir. Ardından yeniden bu coin ile ilgili long pozisyonlara geçebilirler.

İlgili – Ethereum fiyatı yeniden 1.650 dolar direncinde: Güncel ETH teknik analizi

Ünlü traderin radarındaki bir sonraki kripto para merkezsiz borsa protokolü Injective (INJ). INJ son yedi günde yüzde 40 yükseldi. Van de Poppe’a göre, bu altcoin 2,30 dolara doğru düzeltme yapana kadar işlem yapılabilir bir fırsat sunmayabilir. Tabii uzun vadeli işlemler için 2,08 dolara kadar da düşmesi beklenebilir.

Son olarak analist Van de Poppe, Ethereum tabanlı bir altcoin olan Verasity (VRA) fiyatına bakıyor. VRA, e-spor, oyunlar, non-fungible token (NFT) ve video alanına hizmet etmeye odaklanan bir altcoin. Analiste göre VRA güçlü görünüyor. Ancak buna rağmen boğalar yeni bir yükseliş pozisyonu için 0,004 dolar bölgesine yüzde 40’lık düzeltmesi bekleyecekler.

İlgili – Büyük kripto çöküşlerini bilen analistten heyecan veren Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: