1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten heyecanlandıran Ethereum tahmini!

Ünlü analistten heyecanlandıran Ethereum tahmini!

Ünlü analistten heyecanlandıran Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, yeni bir Youtube yayınında aboneleri için heyecanlandıran Ethereum tahminini paylaştı. Detaylar haberimizde.


Ünlü analistten heyecanlandıran Ethereum tahmini!

Ethereum, 2021 yılında yatırımcılarının yüzünü en çok güldüren kripto paralardan biri. Yıl başından bu yana gösterdiği %633’lük artış altcoinlerin liderini sağlam bir zemine oturttu. 10 Kasım’da 4,859 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerine ulaşan kripto paranın toplam piyasa değeri 536 milyar dolar. Ether’in bu değer ile piyasa hakimiyet oranı ise %20,6 oldu.

 

ethereum

 

İlgili: Ethereum teknik analizi

Ethereum, kripto piyasının ilk akıllı sözleşme özellikli kripto parası ve ekosisteme kazandırdıkları ile alanın lideri. Ether, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,525 dolardan işlem görüyor. Ether bu seviyenin üzerine çıkabilir mi ve gidecek daha fazla yolu var mı? Yatırımcıların en çok merak ettiği bu soruya ünlü analist Nicholas Merten, 428,000 abonesi olan Youtube kanalında cevap verdi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Analist, Ethereum’un mevcut boğa döngüsü tamamlanmadan önce %325 daha büyüyebileceğini ifade etti. Bu oran bugünkü Ethereum fiyatı üzerinden değerlendirildiğinde ETH’nin 20,000 dolara ulaşması anlamına geliyor.

“Ethereum için her şey mükemmel giderse ve ETH’nin ralliyi düzgün bir şekilde başlatmasını sağlarsak, bu döngüde 20.000 dolarlık bir Ethereum görebiliriz.”

Analist, bu kazancın 2021 yılındaki kazancı kadar büyük olmasa da Ethereum için önemli olduğunu dile getirdi. Ethereum, 2021 yılının başından bu yana %192 büyüyen lider kripto para birimi Bitcoin’i geride bıraktı.

Kaynak

İlgili!

Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: