1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten heyecan veren Ethereum tahmini!

Ünlü analistten heyecan veren Ethereum tahmini!

Ünlü analistten heyecan veren Ethereum tahmini!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti DonAlt, son yaptığı analizde heyecan veren bir Ethereum tahmininde bulundu. Detaylar ve Ethereum’a ait teknik veriler haberimizde.

Ünlü analistten heyecan veren Ethereum tahmini!

Ethereum’un yaklaşan güncellemesi için artık günler sayılıyor. Bu ayın ortasında Ethereum ağı önemli bir geçişe sahne olacak. Altcoinlerin lideri değişimin ortasında 1.600 dolarlık önemli direncin üzerine sıçramaya çalışıyor.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Yatırımcılar Ethereum’un güncellemenin ardından değerinde bir artış olacağını değerlendiriyor. Ethereum teknik verileri bu konuda bize ne gösteriyor. Ünlü kripto analisti DonAlt, güncellemenin henüz fiyatlanmadığını belirtti.

“Bence genel olarak, buradan 2.500 dolara gitmesi, 1.100 dolara gitmesinden daha muhtemel. Aylık [zaman çerçevesinde] olarak bana gerçekten iyi görünüyor.”

DonAlt ayrıca, ETH’nin geçen ay 2.000 dolara ulaştıktan sonra yaptığı son düzeltmenin, Ethereum’un 2022’nin en düşük seviyesi olan 900 doların altından %100’ün üzerinde arttığı göz önüne alındığında beklenebilecek bir şey olduğunu söylüyor.

“Tabloya biraz geri çekiliyorsunuz. Kesinlikle iğrenç görünen Bitcoin ile karşılaştırıldığında bu geri çekilmenin, gelmesini beklediğiniz bir direnç seviyesinden normal ve düzenli bir geri çekilme olduğu görünüyor. Bu yüzden çok endişeli değilim.”

Analistin beklentisi Ethereum’un 2.000 doların yeniden üsütüne çıkacağı yönünde. Bu da Ethereum’un şimdiki değerinden yaklaşık %50’lik bir ralliye işaret ediyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Altcoinlerin lideri, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.603 dolardan işlem görüyor. Ethereum, son 24 saat içerisinde %2,91 değer kazandı. Son yedi günlük değer artışı ise %5’e yakın. Ethereum’un piyasa değeri şu anda 195 milyar doların biraz üzerinde. %19,9’luk bir dominasyon oranına sahip olan Ether için kritik tarih ise 15 Eylül 2022. Ether geliştiricileri son denemelerin ardından birleştirmeye start veriyor.

 

 

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

Etiketler: