Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.354,88 USDT
eth
ETH
-0.62%
Ethereum
3.496,52 USDT
bch
BCH
0.44%
Bitcoin Cash
384,64 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.2%
Litecoin
74,02 USDT
bnb
BNB
-0.02%
Binance Coin
586,00 USDT
sol
SOL
0.3%
Solana
135,00 USDT
avax
AVAX
-9.04%
Avalanche
25,00 USDT
ada
ADA
-0.29%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
0.61%
Poladot
5,65 USDT
doge
DOGE
-0.19%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple (XRP) yatırımcılarının gözü bu seviyede olmalı!

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası yeni haftaya düşüşle başladı. Piyasa geri çekilirken Ripple yatırımcıları bu seviyeye dikkat etmeli. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ripple (XRP) yatırımcılarının gözü bu seviyede olmalı!

Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile davası hala karara bağlanmadı. XRP, geçmişteki ihtişamlı günlerinin çok uzağında. Altcoin, geçtiğimiz yıl bahar rallisi sırasında önemli bir atağa geçerek 1,83 dolara kadar yükseldi. Dava öncesi 3,19 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyeleri elde edilmişti. Bu seviyeye tekrar döneceği tahmin edilirken XRP şimdi bu seviyelerin çok uzağında.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Geçtiğimiz hafta boğalar bir sıçrama gayreti içerisine girse de bu başarılı olamadı ve Ripple kazancını sildi.

Ağustos ayındaki aylık S1 desteğinden ralli yapmaya çalışan boğalar yeterli momentumu kazanamadı. XRP fiyat hareketi, gelecek haftaya kadar takip edilebilecek önemli seviyelerin yakınında değil. XRP fiyatı, Eylül ayı için 0,3 doların altına düşme riski ile karşı karşıya görünüyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Bu seviyenin altına bir düşüş, hazirandan bu yana gerçekleşen rallilerin buharlaşması anlamına geliyor.  55 günlük Basit Hareketli Ortalama ile yerinde kaldığından, 0,2875 dolara bir çekilme öngörülüyor. Bu da XRP için %14’lük bir değer kaybını işaret ediyor. Yatırımcıların gözü 0,3 dolar olan kritik destek noktasında olmalı.

ripple

Bu düşüş sinyalini kurtarabilecek tek şey dışarıdan bir yardım. Bunun için, hisse senedi piyasalarının ön ayak olmasına ve tercihen Nasdaq’ın işlem günü için kayda değer bir artış göstermesine ihtiyaç var.  XRP fiyatının 0,3616 yükselmesi düşüş tezini tersine çevirebilir. Ancak bu görünüm için yeterli alım baskısının piyasada olmadığı görülüyor.

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,32 dolardan işlem görüyor. Altcoin, şu anda 16 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değeri onu kripto piyasasının en değerli 8’inci varlığı yapıyor.

Haftalık Ripple (XRP) fiyat hareketleri

ripple

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.