1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yeni kostümü şaşırttı

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yeni kostümü şaşırttı

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yeni kostümü şaşırttı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, ETH ile ilgili düzenlenen bir konferansa öyle bir kostümle çıktı ki herkesi şaşırttı. Buterin, kripto alanında yeni bir moda oluşturuyor.


Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yeni kostümü şaşırttı

Vitalik Buterin, kendine has bir kıyafet stiline sahip ve artık bu alanda yeni bir moda olmaya başladı. Özellikle başkalarının bu konuda ne düşündüğünü umursamıyor. Artık zamanımızın yeni moda gurusuna dönüşmeye başladı bile.

“De University of Ethereum” ya da kısa adıyla UETH (Ethereum Üniversitesi), merkezsiz bir global eğitim platformu. UETH’nin amacı Ethereum ağının kitlesel benimsenmesini gerçekleştirmek.

UETH kısa süre önce “Ethereum – a New Era” (Ethereum yeni bir dönem) isimli bir organizasyon düzenledi. Bu organizasyonun Merge öncesi yapılması ise önem arz ediyor.

San Francisco’da düzenlenen söz konusu konferansa 1,400’den fazla kişi katıldı.

Vitalik Buterin de Ethereum’un kurucu ortaklarından. Buterin ise konferansa katılanları yeni kostümü ile şaşırttı. Çünkü sahneye yeşil bir dinozor kostümü ile çıktı.

İlgili – Ethereum fiyatı ana direnci kıramadı! Güncel ETH teknik analizi

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yeni kostümü şaşırttı

Tabii konferans sırasında Buterin bir dizi açıklama yaptı. En başta Merge sonrası Ethereum’un en büyük önceliğinin Ethereum Blockchain ölçeklenebilirliği ve EIP-4844 olacağını söyledi. EIP-4844 “ proto-danksharding” olarak yeni bir ölçekleme teknolojisi olarak görülüyor. Merge’den sonra da en büyük EIP olacak.

Tabii böyle önemli açıklamaya rağmen birçok kişi Buterin’in moda tarzına ve kostümüne odaklandı. EthDenver’e Shiba Inu pijamasıyla gelen Ethereum kurucusu o zaman da giyindiği ile gündem olmuştu. Bazıları SHIB reklamı yaptığı yönünde spekülasyonlara başlamıştı.

İlgili – Yatırımcıların Ethereum rallisi beklentisini gösteren yeni veriler

Kaynak

Etiketler: