1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
  1. Ünlü kripto analisti Credible, yatırımcıları Bitcoin ve Ethereum’un son fiyat hareketleri konusunda uyardı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Kripto para piyasasında gözler bu hafta gerçekleşecek olan Ethereum güncellemesinde. Güncellemenin sorunsuz bir şekilde yapılmasının Ethereum fiyatını yukarı çekeceği görüşü hakim olsa da bazı analistlerin beklentisi tam ters yönde.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Bir düzeltme hikayesi sadece Ethereum için de yazılmıyor. Ünlü kripto analisti Credible, Bitcoin ve Ethereum’un yeni bir düzeltme ile karşı karşıya olduğunu belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kripto stratejisti Credible, 338 binden fazla Twitter takipçisine, Bitcoin’in 7 Eylül’den bu yana yaklaşık 18.500 dolardan iyi bir sıçrama yapmayı başarmasına rağmen, BTC’nin kısa vadeli yükselişinin sınırlı olduğunu düşündüğünü söyledi. Analist, BTC’nin aşağı doğru bir yolculuğa başlayarak 20.000 dolara gerileyebileceğini söyledi. Credible’a göre Bitcoin 23.000 dolar seviyesini alamaz ise 20.000 dolara doğru bir düzeltme görmesi çok muhtemel.

Bitcoin ve Ethereum

Credible, ETH’nin de yakın vadede toplanacak bir yeri olduğunu söylüyor. Altcoinlerin liderinin 1.800-1.900 dolar seviyesine kadar yükseleceğini ve ardından bir düzeltme olacağını tahmin eden analist, ETH’nin 1.200 dolara kadar gerileyebileceğini öngördü.

Bitcoin ve Ethereum Ünlü analistten flaş Bitcoin ve Ethereum tahmini!

 

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

“ETH, sıçrama bölgesinden %20 kadar yükseldi ve şimdi neredeyse yukarı yönlü hedefime ulaştı. Yine, 1.800 -1900 dolara kadar bir yol var ancak oradan bir red yemesi çok muhtemel.”

Analistin radarındaki iki kripto paradan Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 22.331 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %2,36 değer kazandı. Ethereum ise aynı sürede %1,47 değer kaybetti ve 1.709 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, %40’1’lik bir dominasyon oranına sahipken Ethereum’da bu oran %19,6.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

 

 

 

Etiketler: