1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü kripto analistten bu altcoin hakkında kritik uyarı?

Ünlü kripto analistten bu altcoin hakkında kritik uyarı?

Ünlü kripto analistten bu altcoin hakkında kritik uyarı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasaların popüler bir analisti DOT rallisi ortasında Polkadot hakkında uyarılarda bulundu. Lider altcoin Ethereum (ETH)’un önemli rakiplerinden olan Polkadot’un temelde iyi görünmediğini söyledi. Analistin açıklamalarının ayrıntıları haberimizde.

 altcoin

Popüler altcoin Polkadot konusunda çarpıcı uyarılar

Popüler bir kripto analisti, Ethereum (ETH) rakibi Polkadot’un (DOT) temel olara düşü eğiliminde olduğunu düşünüyor. Yeni bir YouTube videosunda, takma isimli kripto analist InvestAnswers 444.000 abonesine Polkadot (DOT)’un zincir içi etkinliğinin fiyat açısından olumlu harekete rağmen diğer bir çok açılardan kasvetli göründüğünü söylüyor. Ünlü analist konu hakkında şu şekilde konuşuyor:

The Block Crypto’daki Subscan’dan bazı verilere baktım. Burada toplam yeni adreslerin yedi günlük hareketli ortalamada sadece 1.100 olduğunu görebilirsiniz. Diğer bir ifadeyle bu temelde Aralık 2020’den bu yana uzun bir zaman olan en düşük seviye. Zincir, konu yeni kullanıcıları çekmek olduğunda pek iyi gitmiyor ve biz ilerledikçe günlük aktif kullanıcı sayısı da azalıyor. Yani Polkadot (DOt) bugün hala pompalıyor, ancak temellere baktığınızda çok iyi değil. Göreceğiz. Yine, zincirdeki etkinliğe büyük bir inancımız var.

 altcoin

Bu hafta Polkadot (DOT), 1 Eylül’deki en düşük 6,90 dolar deviyelerinden, Salı günü 7,64 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 10. sıradaki popüler kripto varlığı, o zamandan beri yazım esnasında 6,91 dolara kadar düştü. Bu son 24 saat içinde %6,5’ten fazla düştüğü anlamına geliyor. Ethereum (ETH)’un en büyük rakiplerinden olan Polkadot (DOT), geçen Kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 54.98 dolar seviyelerinden %87’den fazla düşüşte.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: