Ünlü analist, vakti geldiğinde bu 5 kripto parayı alacağını açıkladı

kripto
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği bir analist, birkaç altcoini almak için sabırsızlandığını söylüyor. Bunlar arasında iki önemli Ethereum takibi de var. Ancak bahsettiği alımlar için doğru zamanı beklediğini de söylüyor.


Ünlü analist, vakti geldiğinde bu 5 kripto parayı alacağını açıkladı

Ünlü kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, paylaştığı yeni bir video üzerinden, en iyi fırsat zamanı geldiğinde özellikle 5 kripto parayı alarak biriktirmeye başlayacağını söyledi. Analistin bahsettiği kripto paralar şunlar: ETH rakipleri olan Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX). Aynı zamanda birlikte çalışabilirlik blockchain eko sistemi Cosmos (ATOM) ve gizlilik odaklı kripto para projesi Monero (XMR).

Analist, bu coinlerin ismini verdikten sonra ise bu altcoinlere yatırım yapmak için henüz en iyi zamanın gelmediğini de vurguluyor.

İlgili – Ünlü yatırımcı, ilgilendiği 8 altcoinin listesini açıkladı: Biri %2.200 yükselebilir

“Öyle görünüyor ki sizler benim hangi altcoinleri almayı planladığımı merak ediyorsunuz. Ancak cevap vermem saatler sürebilir. Çünkü şu an çok fazlasına bakıyorum. Aynı zamanda DOT ve ATOM gibi coinlere sahibim. Ayrıca çok muhteşem projeler olduğunu düşündüğüm bir dizi coinden de daha fazla almayı düşünüyorum.

Aynı zamanda portföyümü daha da genişletmeyi düşünüyorum. Katman 1 projelerden daha fazla alabilirim. Mesela ADA gibi coinleri düşünüyorum.

Buna ek olarak belli bir noktadan sonra yeniden Avalanche alabilirim. Bir süre önce AVAX coinlerimi satmıştım.

Düşündüğüm çok fazla coin var. Monero almakla da ilgileniyorum. Monero’yı severim. İzlediğim çok fazla altcoin var. Yakın zamanda onları da paylaşacağım. Ancak şu an almak için iyi bir zaman olmadığını düşünüyorum.”


Ünlü analist, aynı zamanda daha fazla ETH ve Bitcoin (BTC) almayı da düşündüğünü söylüyor. Bunun için fiyatlarının düşmesini bekleyecek.

İlgili – Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 kripto para analizi ve Optimism yorumu

İşte, analistin ilgili açıklamaları yaptığı videosu:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist, vakti geldiğinde bu 5 kripto parayı alacağını açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.