okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
3.03%
Bitcoin
67.215,21 USDT
eth
ETH
5.39%
Ethereum
3.103,52 USDT
bch
BCH
6.3%
Bitcoin Cash
472,82 USDT
xrp
XRP
2.19%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
1.94%
Litecoin
84,03 USDT
bnb
BNB
2.35%
Binance Coin
582,60 USDT
sol
SOL
7.03%
Solana
170,56 USDT
avax
AVAX
7.46%
Avalanche
37,03 USDT
ada
ADA
4.94%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
3.19%
Poladot
7,25 USDT
doge
DOGE
4.09%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
2.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte, kripto para sektörünün en çalışkan 3 coini

ethereum geliştirme takımı
ethereum geliştirme takımı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para analiz şirketi Santiment, sektörde en çok çalışma yapan projeleri açıkladı. Sektörün en çalışkan 3 coini ile ilgili ayrıntılara bakalım.


İşte, kripto para sektörünün en çalışkan 3 coini

Kripto para sektöründe fiyat performansının yanı sıra projelerin ne kadar geliştirme çalışması yaptığı da en önemli faktörlerden biri. Çünkü bir coin ile ilgili spekülasyonlar bitince geriye kalan tek şey ne kadar çalışmaya imza attığı, projeyi ne kadar geliştirdiği oluyor. Bundan dolayı bir kripto projesinin arkasında bulunan geliştirici grubu ve imza attıkları çalışmalar, projenin geleceğinin ne kadar sağlıklı olduğunu göstermesi açısından da önemli.

Kripto analiz şirketi Santiment’e göre, dikkat çeken GitHub geliştirme çalışmaları açısından kripto sektörünün lideri bu 3 coin: Polkadot (DOT), Kusama (KSM) ve Cardano (ADA).

İlgili – Ethereum rakibi coinde %90 ralli bekleyen ünlü analistten XRP, ADA ve SOL analizi

Santiment, Polkadot ve onun kanarya test ağı olan Kusama’nın son 30 günde Github üzerinde 591 girdiye sahip olduğunu açıklıyor. Böylece geliştirme çalışmaları olarak sektörün lider bu iki proje.

Ethereum’un (ETH) rakibi Cardano ise 531 ile ikinci sırada. Web2 projesi Internet Computer (ICP) ise 399 geliştirme çalışmasına imza atarak dördüncü sırada.

İşte, kripto para sektörünün en çalışkan 3 coini

Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment, rutin güncellemeleri saymadığını ve yalnızca “gerçek” GitHub geliştirme çalışmalarını hesaba katarak “gelişmiş metodoloji” kullandığını belirtiyor.

İlgili – Ünlü analistten Bitcoin açıklaması ve altcoin uyarısı!

Analiz şirketi, daha önce yaptığı açıklamada, bir kripto projesi ile ilgili yapılan yoğun geliştirme faaliyetinin bu proje için olumlu bir gösterge olduğunu söylemişti. Bu aynı zamanda geliştiricilerin söz konusu protokolün başarılı olacağına veya yeni özellikler getireceğine inandıkları anlamına da geliyor. Ayrıca, projenin sadece bir “exit scam” dolandırıcılığı olma ihtimalinin daha az olduğunu gösterir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.