Ünlü analistten Bitcoin’in önünü açacak kritik katalizör açıklaması

2023 Bitcoin rallisini bilen analist Bitcoin ve Ethereum için yeni hedef verdi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir milyona aşkın takipçisi olan ünlü bir analist, Bitcoin için önemli bir katalizöre dikkat çekiyor. Bu katalizörün büyük değerli yatırımcıları BTC’ye çekeceğini söylüyor. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistten Bitcoin için kritik katalizör açıklaması

Öne çıkan on-chain analistlerden Willy Woo, kripto para borsası FTX’in çökmesinin, geleneksel finans yatırımcılarını paralarını Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralara yatırmaktan vaz geçirmediğini söylüyor.

Woo, Twitter’de 1 milyon takipçisine yaptığı açıklamada, düzenleyici kısıtlamaları olmayan yüksek değerli yatırımcıların piyasaya girmek için yeni bir fırsat bulduğunu söylüyor. Hem de bu aralar çok yaygın olan FTX’in çökmesinin sektörü birkaç yıl geriye iteceği yorumlarına rağmen. Şöyle açıklıyor:

“FTX’in çöküşünün sektörü birkaç yıl geriye gördürdüğü düşünülüyor. Ancak benim yaptığım konuşmalarda bunun aksini söyleyenler var. Geleneksek finans yatırımcıları şimdi sektöre gelmek için bir fırsat görüyor. Büyük yatırımcılar Bitcoin ve kriptoyu kalıcı olarak görüyor. Onlara göre bu varlıklar şimdi aynı zamanda riskten de arınıyor.

Burada bahsettiğimiz geleneksek finans ise yüksek net değerli yatırımcılardır. Bunlar için aynı zamanda düzenleyici kısıtlamaları da yok. Bundan dolayı mevcut şartlarda büyük geleneksel finans sermayesi akışı ile karşı karşıya olabiliriz.

Bu arada öyle görünüyor ki zaten iyi derecede bireysel yatırımcı zaten burada ve Bitcoin onlar için vazgeçilmez.”

İlgili – 2018’de Bitcoin tahmini doğru çıkan analistten flaş BTC açıklaması

Uzun vadeli Bitcoin yatırımcıları kapitülasyonda! Endişe etmeli miyiz?

Bitcoin fiyatı ile ilgili de konuşan analist Woo. lider kripto paranın fiyatının makro ekonomik zor koşullara rağmen belirli seviyelere tutunduğunu söylüyor. Ona göre bunun sebebi uzun vadeli yatırımcıların birikim yapması. Şöyle diyor:

“Bu kadar çöküşe rağmen neden BTC tutunuyor diye merak ediyorsanız, uzun vadeli yatırımcıların BTC’yi bırakmadığını ve satış baskısını kendilerine çektiğini söyleyebilirim. Bu yatırımcılar spot alım yapıyor ve birikimlerine ekliyor.”

İlgili – Ethereum fiyatı kritik destekten %5 yükseldi: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analistten Bitcoin’in önünü açacak kritik katalizör açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.