1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 kripto para

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 kripto para

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 kripto para
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti 2 altcoinde büyük yükselişler beklediğini açıkladı. Hangi kripto paralardan bahsettiğine ve açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 kripto para

Bitcoin (BTC) fiyatının 2018 ayı piyasası döneminde dip yapmasını doğru bir şekilde bilen analist, Ethereum (ETH) ve rakibi Solana (SOL) fiyatlarının çok büyük bir ralliye hazırlık yaptıklarını ifade ediyor.

Bluntz takma adıyla bilinen analist, Twitter’de 223.500 takipçisine yaptığı açıklamada, Solana’nın yılın başında Bitcoin’in yaptığına benzer patlama gibi bir ralli yapabilme görüntüsü verdiğini ifade etti.

İlgili – Balinalar borsalara yüklü Bitcoin ve altcoin gönderdi: Piyasayı ne bekliyor?

Analistin paylaştığı grafiğe göre, Solana fiyatı Ekim ayında 100 dolara yaklaşan bir ralli yapabilir. Bunun için analistin çizdiği senaryoyu takip etmesi gerekiyor. Analist, Ocak ayında Bitcoin’in de 18.000 dolar civarından önemli ölçüde ralli yaptığını ve şimdi SOL fiyatının da bu ralliyi taklit edebileceğini ifade ediyor.

Ünlü analistin yükseliş beklediği 2 kripto para

Kaynak: Bluntz/Twitter

Solana şu an 25.71 dolardan işlem görüyor. Bluntz’un hedefine ulaşması durumunda ise yüzde 288’lik bir ralli yapacak demek.

İlgili – Güncel OKB fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Ethereum’a da bakan analist, lider altcoinin özellikle Bitcoin (ETH/BTC) karşısında büyük bir ralli yapacağını düşünüyor.

Analistin grafiği şunu gösteriyor. ETH/BTC grafiği 0.112 BTC’ye (3,362 dolar) kadar yükselebilir. Şu an ETH/BTC paritesi 0.06337 BTC (1,902 dolar) değerinden işlem görüyor.

Peki, analist Bluntz Bitcoin ile ilgili ne düşünüyor? Ona göre BTC 30.000 doların altına kısa süreli bir düşüş yaşayacak. Ardından ise yükselişe geçecek.

BTC son birkaç günde 30.000 dolar civarında işlem görüyor ve bu kritik seviyenin altına da salınımlar yaptı. Son 24 saatte Bitcoin’de yaşananların ayrıntıları için bakınız:

İlgili – Bitcoin fiyatı 30.000 doların altını test etti: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak