1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte ünlü analistin radarına takılan 3 kripto para!

İşte ünlü analistin radarına takılan 3 kripto para!

İşte ünlü analistin radarına takılan 3 kripto para!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, pump yapmasını beklediği bu 3 kripto para için potansiyel giriş noktalarını açıkladı.

Analistten yükseliş trendine hazırlanan 3 kripto para

‏Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, bu 3 altcoin için potansiyel giriş noktalarını belirledi.

Van de Poppe, YouTube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde 156.000 abonesine, bu 3 kripto parayı yakından takip ettiğini söyledi:

  1. Ödeme tabanlı bir kripto para birimi olan VeChain (VET)
  2. Merkezsiz finans (DeFi) uygulamaları ağı Algorand (ALGO)
  3. Ethereum’a rakip olarak yola çıkan Elrond’un yerel tokeni EGLD
İşte ünlü analistin radarına takılan 3 kripto para!

Kripto para uzmanına göre, Algorand’ın son birkaç ayda Bitcoin (ALGOBTC) karşısında sergilediği düşük performansı, pariteyi önemli bir talep bölgesine getirdi.

“Burada dikkat etmemiz gereken birkaç önemli destek seviyemiz var. İlki, şu anda bulunduğumuz yer; 0,000002635 BTC (USD paritesinde ise burası yaklaşık 1,35$’a tekabül ediyor.”

Van de Poppe, ALGOBTC paritesinin bu destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü sürece, 0,00003620 BTC (veya 1,85$)’daki dirence kadar yaklaşık %40’lık bir ralli potansiyeli olduğunu söylüyor.

(Algorand yazımızı yayına hazırlarken 1.37 dolardan; Bitcoin ise,51.122 dolardan işlem görüyor.)

Sıradaki altcoin, girişimciler için tasarlanan ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformu olan Elrond’un yerel tokeni EGLD.

Van de Poppe, Elrond’un önemli bir destek seviyesine ulaşana kadar, Bitcoin karşısında yani EGLDBTC paritesinin düzeltmeye devam etmesini beklediğini söyledi.

“Bu bölgenin tamamı [0,004220 BTC veya 215.72$ civarında], kesinlikle potansiyel işlem için bakacağım alan. Çünkü aynı zamanda burdan sonra, destek için bir önceki zirveyi yeniden test ediyoruz. Dolayısıyla burası, Elrond için nihai giriş noktası olacaktır.”

Bu arada Elrond, yazımızı yayına hazırlarken 261.32 dolardan işlem görüyor.

Sırada, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için geliştirilen blockchain platformu VeChain (VET) var.

Analiste göre, VeChain’in yükseliş trendini tetiklemek için Bitcoin karşısında iki önemli direnç alanını kırması gerekiyor.

“VeChain’de kırılımı görmek istediğim seviye neresidir? 0.00000190 BTC (0.09$) civarındaki bölgeyi kırdığını görmek istiyorum.

Ve sonra, kırılmasını görmek istediğim ikinci seviye, 0.00000210 BTC (0.11$) civarı. Çünkü bu olursa, ana kırılımın gerçekleştiğini veya 0,000025 BTC – 0,13’da bulunan ve bize bir higher low (bir öncekine göre daha yüksek dip) getirecek son zirveyle karşı karşıya olduğumuzu düşünürüm. Ve ardından yukarı yönlü yeni bir trendimiz olacak.”

(VeChain yazımızı yayına hazırlarken 0,08 dolardan işlem görüyor.)

Kaynak