1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoinler yeni ATH’ye hazılanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoinler yeni ATH’ye hazılanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoinler yeni ATH’ye hazılanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti, sosyal paylaşım platformu Twitter’da bu altcoinlerin yeni ATH’ye hazırlandığını savundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler yeni ATH’ye hazılanıyor!

Kripto para piyasaları haftanın son gününde kırmızıya boyandı. Lider kripto para birimi Bitcoin 55,000 doların altına geriledi. Altcoinler de büyük düşüş yaşıyor.  İlk 10’daki kirpto paraların neredeyse tamamı %10’a yakın değer kaybetti.

Kripto piyasası büyük bir geri çekilme görürken ünlü kripto analisti Smart Contracter, sosyal paylaşım platformu Tiwtter’da takipçileri için iki altcoini değerlendirdi. Ünlü analist Binance Coin (BNB) ve Curve Dao token ile ilgili analizler paylaştı ve iki kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini belirtti.

altcoin

İlgili: Binance (BNB) fiyat tahmini

Analistin dikkat çektiği Binance Coin, toplam hacim olarak kripto piyasasın en değerli 3. Varlığı ve BNB tüm zamanların en yüksek seviyesini 10 Mayıs 2021’de 690 dolar ile gördü. Bugünkü değeri tüm zamanların en yüksek seviyesinin %15 altında. BNB son bir ayda %28 değer kazandı. BNB yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 587 dolardan işlem görüyor.

Ünlü tüccar ayrıca, Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans protokolü Curve DAO Token’ın da (CRV) yükselişe geçeceğini belirtti. Smart Contracter, CRV’nin Bitcoin ile kıyaslandığında 400 günlük bir döngüden çıkmak üzere olduğunu belirtti.

altcoin

İlgili: Curve Dao token nedir, geleceği nasıl?

CRV, ise yazım anında 5,06 dolardan işlem görürken son 24 saat içerisinde %12,55 değer kaybetti. Bu değer kaybına rağmen son 30 gündeki değer artışı %17,847.

Kaynak