1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoinler %500 artabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoinler %500 artabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoinler %500 artabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Capo takipçilerine %500 artacağını düşündüğü altcoinleri açıkladı. Capo’nun analisleri ve detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler %500 artabilir!

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da yaklaşık 189,000 takipçisi olan ve piyasada yaptığı isabetli analizlerle bilinen kripto analisti Capo, takipçilerinin yoğun soruları üzerine Cardano (ADA) hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve ADA’nın 10 doları görebileceğini açıkladı.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,99 dolardan işlem görüyor. Cardano, Alonzo güncellemesinin ardından eylül ayının başında 3,10 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu seviyeden sonra geri çekilen ADA, ekosistemin en değerli 6. varlığı ve toplam piyasa değeri 66,153 milyar dolar.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

Ünlü analistin 10 dolarlık ADA tahmini ADA’nın bu seviyelerinden %500’lük bir artışı ifade ediyor. Analist ADA’nın yanı sıra Polkadot’a da dikkat çekti ve DOT’un da yükselişe geçeceğini vurguladı. Capo, DOT’un ana hedeflerinin 250 dolar ve 600 dolar olduğunu belitti.

“Birçok insan bana ADA’yı soruyor. Bu konuda hala iyimserim ve bu döngüde 10 doların üzerinde olması çok muhtemel.  Ancak DOT çok daha iyi görünüyor, bu yüzden birkaç gün önce ADA’mı DOT için sattım.”

Polkadot (DOT) ise yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 51 dolardan işlem görüyor. DOT’un 250 dolarlık fiyata yükselmesi de tıpkı Cardano tahminindeki gibi anlık fiyatından %500’lük bir artışa işaret ediyor.

İlgili: Polkadot (DOT) fiyat tahmini

Capo, Polkadot’un Solana (SOL), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH) ve Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini de ifade etti.

“Döngü sonuna kadar beklenen performans: DOT> SOL > BNB > ADA > ETH > BTC”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: