1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, bir Ethereum rakibi altcoinin ralliye hazırlandığını belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Kripto piyasası bugün yatay bir görünüm verdi. Piyasa yılın üçüncü çeyreğinin son ayında geçtiğimi ay yakaladığı hareketlilikten uzak. Son günlerin en popüler konusu Ethereum’un çalışma sistemini değiştirecek Merge güncellemesinin artık tamamlanmak üzere olması.

Ethereum, bugün gün içerisinde %5’e yakın değer kazandı ancak gelen kar satışları ile 1.600 dolara geri çekildi. Kripto piyasasının durgunluk dönemi yatırımcılar tarafından fırsat olarak değerlendirilir ve dikkatle takip edilir.

İlgili: Ethereum nedir?

Birçok piyasa aktörünün yakından tanıdığı ünlü analist Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) için tahminlerini güncellerken Cardano (ADA) için bir fiyat artışı öngördüğünü açıkladı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Altcoin Sherpa, 182.600 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yatay bir birikim aşamasında olduğuna inandığını ve 0,60 dolara yakın bir rallinin ufukta göründüğünü söyledi.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

 

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

“Şu anda diğer alternatiflere göre iyi görünüyor. Bunun mutlaka ‘dip’ olduğunu düşünmüyorum ve 0,55 dolar direnç olmalı.”

Altcoin Sherpa’ya göre, Ethereum’un bir çıkış için hazırlanıp hazırlanmadığını önermek için ETH’nin 1.730 doları görmesi gerekiyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

“Hala bu son hareketin bir ayı piyasası rallisi olduğunu düşünüyorum ama izlemeye devam edeceğim. Son zirvelerde güçlü bir kırılma görürsek gerçek bir ralli başlayabilir. Ancak 1.730 doları görmemiz gerekiyor.”

Analist son olarak Shiba Inu’yu ele aldı. Sherpa, kripto paranın patlama eğilimi nedeniyle hala SHIB’ye yatırım yaptığını ancak bu noktada kripto varlığının fiyat hareketinin bir ralli beklentisi vermediğini belirtti.

Analistin ralli öngördüğü Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda 0,47 dolardan işlem görürken Ethereum, 1.601 dolardan Shiba ise 0,000012 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: