1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası yönünü yukarı doğru çevirdi. Yatırımcıları yeni rallilerin heyecanı sardı. Ünlü kripto analisti ralliye hazırlanan bir altcoine ilişkin detayları açıkladı.

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

Kripto piyasası uzun bir aranın ardından yeşil günler görüyor. Bitcoin ve altcoinler yükselişte. Lider kripto para birimi 22,000 dolarlık önemli direncin üzerinde işlem görürken Ethereum ise 1,500 dolara yaklaştı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ether, son 24 saat içerisinde %7,86 son haftada ise %30 değer kazandı. Kripto piyasasının toplam hacmide gelen alım baskısı ile 1 trilyon doların üzerine sıçradı.

İlgili: Solana nedir, geleceği nasıl?

İlk 10 içerisinde en yüksek günlük değer artışı Ethereum’da. Ancak ünlü kripto analisti Cantering Clark, Twitter’da 150 bine yakın takipçisi için yakında Ethereum’u gölgede bırakacak bir ralli ile Solana’nın gündemde olacağını belirtti.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Doğru piyasa koşullarının Solana’nın hem çapraz hem de yatay dirençlerini geride bıraktıracağını ve nemli bir ralli yapmasına yardımcı olabileceğini söylüyor.

solana

 

“Piyasa ETH’nin bu baskısını sürdürürse, SOL çok daha fazla yükselir. Bir sürü açık faiz ve risk, 50-40$’dan düşerken etiketlendi. Kısa vadede dip görünüyor, yırtılabilir.”

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 42 dolardan işlem gören Solana, son 24 saat içerisinde %5 değer kazandı. Solana 16 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 8’inci sırada yer alıyor.

Cantering Clark, Solana’nın 75 dolarlık bir fiyata ulaşacağını öngörüyor. Bu şu anki değerinden %75’lik bir ralli yapabileceği anlamı taşıyor. Solana 6 Kasım 2021’de 260 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. 75 dolarlık değer Solana’nın potansiyeli içinde gözüküyor.

Günlük Solana fiyat hareketleri

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye hazırlanıyor!

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: