1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Bitcoin’de yeni rallinin ne zaman başlayacağını söyledi

Ünlü analist Bitcoin’de yeni rallinin ne zaman başlayacağını söyledi

Ünlü analist Bitcoin’de yeni rallinin ne zaman başlayacağını söyledi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin yönünü yukarı doğru çevirdi. Ünlü kripto analisti Kaleo, Bitcoin’de yeni başlayacak ralliye ilişkin detaylar verdi.

Ünlü analist Bitcoin’de yeni rallinin ne zaman başlayacağını söyledi!

Bitcoin, yeni haftaya hızlı başladı. 22,000 dolarlık sert direnç noktasının üzerine sıçramayı başaran lider kripto para birimi uzun bir aranın ardından bu seviyeyi geride bıraktı.

Kripto piyasasının toplam değeri de 1 trilyon doları aştı. Ünlü kripto analisti Kaleo, gelişmelerin ortasında yeni Bitcoin rallisine ilişkin beklentilerini açıkladı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Popüler bir kripto stratejisti, önümüzdeki birkaç ay içinde BTC’nin olası ticaret aralığını değerlendirdi ve Bitcoin’in bu süre içerisinde bir ralli yapabileceğini belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da 500 binden fazla abonesi için yaptığı analizlerde Bitcoin’in yeni rallisinin çok yakın olduğunu ilan eden analist, 28,000 dolar ardından ise 30,000 dolarlık seviyelerin Bitcoin için olası olduğuna dikkat çekti.

“Hala en olası sonucun en azından önümüzdeki birkaç ay boyunca 20.000 dolar ve 30.000 dolar arasında bir aralık olduğuna inanıyorum, bu nedenle buradan bir sıçrama bizi 30.000 dolar civarına götürebilir”

Kaleo, yaşanan rahatlama rallisinin devam etmeyeceğini ancak önümüzdeki birkaç ay içerisinde bu seviyelerin kırılabileceğini söyledi.

“Sıkıştığımız bu 20.000 dolarlık mini aralıktan göreceğimiz bir sonraki adım, sürdürülebilir yeni bir boğa piyasası için ivmeye geçişin sinyalini vermese de önümüzdeki aylardan itibaren çok gerekli bir rahatlama sağlayacak”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 22,260 dolardan işlem görüyor. BTC’nin toplam piyasa değeri 424 milyar dolara yükseldi. Bitcoin, son 24 saat içerisinde %3,69 son haftada ise %8,65 değer kazandı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Etiketler: