1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoin en değerli kripto paralardan biri olacak!

Ünlü analiste göre bu altcoin en değerli kripto paralardan biri olacak!

Ünlü analiste göre bu altcoin en değerli kripto paralardan biri olacak!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Coin Bureau, yeni bir Yotube yayınında bir altcoinin gelecekte en değerli kripto paralardan biri olacağını belirtti.

Ünlü analiste göre bu altcoin en değerli kripto paralardan biri olacak!

Kripto piyasası hafta sonuna yükselişle başladı. Tabloda yeşil bir görünüm hakim. Lider kripto para birimi Bitcoin, 40,000 dolarlık direnç noktasının üzerine çıkmaya çalışıyor. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 39,023 dolardan işlem gören BTC, son 24 saatte %1,12 değer kazandı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Altcoin piyasası BTC’ye göre daha hareketli. Birçok altcoin haftalık kayıplarını geri alıyor. XRP%8 değer kazandı. Terra (LUNA), yükselişini sürdüyor ve son 24 saat içerisinde %8,31 değer kazanarak dikkat çekti. Terra’nın hafalık getiri %38’e yükseldi.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Kripto piyasasında genel görünüm bu şekilde iken 1,9 milyon abonesi bulunan kripto analiz kanalı CoinBureau’da gelecekte yukarıdaki altcoinleri geride bırakma potansiyeli olan bir kripto para ele alındı. Analist Guy, yeni bir yayında Helium’un (HNT) gelecekte en değerli varlıklar arasında yerini alacağını tahmin ediyor.

“Helium 2022’de zor zamanlar geçirebilir, ancak benim için HNT’nin sonunda en iyi kripto para birimi haline geleceğini tahmin etmek hiç zor değil.”

Helium, merkezi olmayan bir blok zincir ağı. elium, akıllı sözleşmeleri ve kurumsal uygulamaları destekleyerek, ağa bağlı IoT cihazlarının iletişim kurmasına ve veri paylaşmasına olanak tanıyor. Ünlü analist Helium’un önemli özelliklerine dikkat çekerek gelecekte önemli bir yeri olacağını savundu.

İlgili: Helium (HNT) nedir?

“Bütün bu güncellemeler, duyurular ve gelişmeler HNT’yi zirveye taşıdı. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %50’den fazla düşmesine rağmen, hala güçlü bir yükseliş trendinde. Helium’un ağına bağlanmayı bekleyen yaklaşık 2,4 milyon etkin nokta cihazı olduğunu unutmayın. Bu, HNT’nin temel olarak önümüzdeki aylarda minimum 100 milyon dolarlık satın alma baskısı görmesinin garanti edildiği anlamına geliyor.  2 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan bir altcoin için çok fazla.”

Helium (HNT), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 23,94 dolardan işlem görüyor. Kripto para son 24 saat içerisinde %6,5 değer kazandı.

Günlük Helium (HNT) fiyat grafiği

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin en değerli kripto paralardan biri olacak!

Kaynak

 

Etiketler: