1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoin dibi gördü! Burdan sonrası yükseliş

Ünlü analiste göre bu altcoin dibi gördü! Burdan sonrası yükseliş

Ünlü analiste göre bu altcoin dibi gördü! Burdan sonrası yükseliş
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Smart Contracter, takipçileri için yaptığı analizde üç altcoine dikkat çekti. İşte analistin dikkat çektiği altcoinler ve detayları.

Ünlü analiste göre bu altcoin dibi gördü! Burdan sonrası yükseliş

Kripto piyasası düşüş trendinde. Kripto paralar, geçtiğimiz hafta sonundan bu yana düşüş eğilimini tersine çeviremedi. Boğalar kontrolü ele geçirebilmek adına çaba gösterse de yükseliş görüntüleri kısa süreli oldu. Bitcoin, 50,000 dolarlık sert direnç noktasının üzerine sıçramayı başarsa da burada çok tutunamadı ve tekrar 48,000 dolar seviyesine geriledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ethereum’da da benzer bir durum söz konusu. ETH, 4,400 dolarlık direnç seviyesini zorladı ancak başarılı olamadı ve geri çekildi. Son 24 saat içerisinde %3,63 değer kaybeden ve bu oranla birlikte haftalık kaybı %10,24 seviyesinde olan Ether, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,014 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasanın genelinde kırmızı bir görünüm hakimken ünlü trader Smart Contracter, yaptığı analizlerde iki altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını öngördüğünü açıkladı. Bir altcoinin ise en düşük seviyeyi gördüğünü ve artık yükselişe hazırlandığını belirtti.

Analist, Binance Coin (BNB) ve Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğini tahmin ediyor. Listesindeki bir diğer altcoin olan FTX token’in (FTT) ise dibi gördüğünü, bu seviyeden daha düşük seviyelere düşmeyeceğini ve bu noktadan sonra yüselişe geçeceğini söylüyor.

Smart Contracter’in dikkat çektiği Binance (BNB) coin, yazının kaleme alındığı anlarda 568 dolardan işlem görüyor. BNB şuana kadar en yüksek seviyesini 10 Mayıs 2021’de 690 dolara yükselerek gördü.

altcoin

“BNB/BTC tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. BNB/USD’de bu seviyeye çok uzak değil. Yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerinin kısa süre içerisinde gerçekleşeceğini düşünüyorum”

Ünlü trader, ETH/BTC paritesinde de bir kopuş öngörüyor. Bu görünümün de Ethereum için bir boğa koşusu anlamına geldiğini belirtiyor.

altcoin

İlgili: Ethereum teknik analiz

FTX kripto para borsasının kendi kripto parası olan FTT Token’in güçlü bir destek noktasının etrafında dolaştığını ve burdan yukarı doğru çıkacağını belirten ünlü analist, FTX’in bu seviyelerden yukarı çıkmasının çok uzun sürmeyeceğini düşünüyor. FTT Token ise, yazım anında 39,09 dolardan işlem görüyor.

Kaynak