1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin %800 artabilir

Ünlü analiste göre bu altcoin %800 artabilir

Ünlü analiste göre bu altcoin %800 artabilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Inmortal, bu altcoinlerin ralliye hazırlandığını öngördü. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin %800 artabilir

Kripto piyasası yaşadığı düzeltmenin ardından yeniden toparlandı ve yükselişe geçti. Bitcoin 41,000 doların üzerinde günlük kapanış gerçekleştirmeyi başardı. Lider kripto para birimi, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 41,640 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 786 milyar dolara yükseldi.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin

 

Ethereum cephesinde de bir ger dönüş mevcut. ETH, 3,000 doların üzerine yeniden konumlandı. Son 24 saatte yatay bir görümde olan Ether, 3,087 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ünlü kripto analisti Inmortal, Ethereum rakiplerindeki teknik göstergelere dikkat çekiyor. Analist, 152.100 Twitter takipçisi için paylaştığı analizlerde AVAX ve Terra (LUNA) için yeni hedefleri ve teknik verileri açıkladı.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Inmortal, LUNA’da üç haneli rakamlara geri dönüş bekliyor. Analistin LUNA için öngördüğü destek noktası ise 80 dolar. Buradan bir alım fırsatı doğabilir. Terra, bu yılın favori kripto paralarından biri. Stabil coini UST için yaptığı yatırım UST’yi çok önemli bir noktaya taşıdı. UST, rezervleri için Bitcoin alımı yapmaya devam eden Terra vakfı hem LUNA’nın hem de Bitcoin’in değerlenmesine katkıda bulundu.

Mart ayının ikinci yarısından itibaren alım yapan Terra (LUNA), Coinmarketcap verilerine göre 94 dolardan işlem görüyor. LUNA, 33,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve ekosistemin en değerli 8’inci varlığı olmuş durumda.

Inmortal, diğer Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche konusunda da yükseliş beklentisinde. Kripto tüccarına göre Avalanche (AVAX) muhtemelen LUNA’nın ayak izlerini takip edecek.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Inmortal, Ethereum’un en ciddi rakibi Solana’nın şuandaki değerinin %830 üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Analist, SOL’un 1,000 dolar üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Solana, 106 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: