Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı

Türkiye’de Bitcoin’den daha çok alınıp satılan 3 altcoin: The Graph (GRT), Fetch.ai (FET) ve Chiliz (CHZ)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğru Bitcoin tahmini ile ünlü analist, yükselme hazırlığında olan 3 altcoini açıkladı. Analistin açıklaması ve söz konusu kripto paralar ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı

Bitcoin (BTC) fiyatının 2018 yılında yaptığı dip seviyeyi doğru bir şekilde tahmin eden ünlü analist, şimdi de Ethereum (ETH), Fantom (FTM) ve bir düşük piyasa değerli bir alcoinde büyük fiyat hareketinin yakın olduğunu söylüyor.

Smart Contracter takma adını kullanan analist, Twitter’de 221.400 takipçisine yaptığı açıklamada, Ethereum’un rakibi Fantom’un düzeltme hareketini tamamlayarak düşen direnci kırdığını söylüyor. Böylece FTM coin yeni bir yükseliş trendine hazır görünüyor.

“FMT, USD ve BTC paritesinde düşen trend çizgisini kırdı. Makro yapıda açık bir şekilde büyük üç düşüş dalgası görünüyor. Burada long olmamak elde değil. Bu haftanın fiyat hareketleri için yeşil ışık yaktı.”

Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İlgili – BitMEX kurucusundan Bitcoin ve kripto için dev ralli açıklaması

Smart Contracter, Elliott Dalga teorisini kullanıyor. Bu, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımı. Teoriye göre, bir varlığın fiyatı üç dalgalı bir düşüş veya bir ABC dalgasının ardından yükseliş trendine devam eder.


FTM şu an 0,413 dolardan işlem görüyor ve 0,37 dolardaki düşen direncin çok üzerinde.

Analistin listesindeki bir sonraki kripto para blockchain endeksleme protokolü The Graph (GRT). Analiste göre, GRT de ABC düzeltmesini tamamladıktan sonra boğa görünmeye başladı. Şöyle diyor:

“O kadar çok altcoin müthiş görünüyor ki. GRT de açık bir şekilde haftalık grafikte ABC düşüşünü tamamladı.”

Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İlgili – Balina ve kripto yatırımcıların bir haftalık Bitcoin birikimi inanılmaz!

GRT şu an 0,144 dolardan işlem görüyor ve son bir günde yüzde 10 yükseldi.

Analist Smart Contracter, daha sonra lider kripto para Ethereum’a bakıyor. ETH’nin 10 Mart’taki 1,372 dolar dipten sonra yaşadığı ralli ile güçlü göründüğünü belirtiyor. Ayrıca önceki haftayı 1.500 doların üzerinde kapatmasının da pozitif sinyal olduğunu söylüyor. Başka bir analist de hem Ethereum hem de Bitcoin’de ralli bekliyor. Açıklaması için bakınız:

İlgili – Doğru tahminleri ile ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum rallisi açıklaması

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.