Ünlü analist yatırımcıları bu altcoinler için uyardı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Capo, iki Ethereum rakibinin %50 düşüş yaşayabileceğini belirtti. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist yatırımcıları bu altcoinler için uyardı!

Kripto piyasasında büyük bir düzeltme yaşanıyor. Akşam saatlerinde piyasa büyük kan kaybetti. Bitcoin, uzun bir aranın ardından 36,804 dolara kadar gerileyerek 37,000 doların altına düştü. Son 24 saat içerisinde %5 değer kaybeden Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 37,136 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoin piyasası da düşüşte. Ethereum, %3,36 değer kaybederek 2,763 dolara geriledi. İlk 10’daki kripto paralar içerisinde en fazla değer kaybı Bitcoin’den sonra Cardano’da. ADA %4,46 değer kaybetti. Kripto piyasasının toplam hacmi 1,687 trilyon dolara geriledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Fed’in faiz kararının ardından piyasalar düzelme sinyalleri vermeye başlamıştı. Ancak ABD, borsalarında ve kripto piyasasında ters bir rüzgar esmeye başladı. Ünlü analist Capo, piyasasının genel eğilimi arasında iki Ethereum rakibi için ciddi bir uyarı paylaştı.

Analist, Bitcoin ve altcoinlerin tümü düşüş sinyalleri verdiği için kripto piyasalarının daha da düşeceğini söyledi.

Altcoinler büyük destek seviyelerini kırdı ve çoğu yeni düşük seviyelere çıkarak Şubat-Nisan sıçramasının gerçekten bir düzeltme olduğunu doğruladı. Yakında %50-60 düşüş görebiliriz.”


Capo, Fantom (FTM) ve Solana’nın (SOL) ciddi bir değer kaybı görebilecekleri konusunda tahminde bulundu. Analist, FTM’nin Elliott Dalga Teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltme hareketinde en az 0,35 dolara düşebileceğini söylüyor. Bilindiği gibi Elliott Dalga Teorisi, bir varlığın ana eğiliminin beş dalgalı bir düzende hareket ettiğini ve bir düzeltmenin üç dalgalı bir düzende gerçekleştiğini belirtiyor.

Ünlü analist yatırımcıları bu altcoinler için uyardı!

 

FTM, şu anda 0,74 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saat içerisinde %5,36 değer kaybetti. FTM’nin toplam piyasa değeri 1,894 milyar dolar.

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

Günlük Fantom (FTM) fiyat hareketleri

Ünlü analist yatırımcıları bu altcoinler için uyardı!

 

Capo, Solana’nın da %50 ila %60 arasından bir düzeltmeye maruz kalabileceğini ve 40-45 dolar seviyesine çekilebileceğini öngörüyor. Solana ise yazım sırasında 85,89 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Günlük Solana (SOL) fiyat hareketleri

Ünlü analist yatırımcıları bu altcoinler için uyardı!

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist yatırımcıları bu altcoinler için uyardı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.