1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist XRP, BNP ve Cosmos(ATOM) grafiğini inceledi

Ünlü analist XRP, BNP ve Cosmos(ATOM) grafiğini inceledi

Ünlü analist XRP, BNP ve Cosmos(ATOM) grafiğini inceledi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Analist van de Poppe XRP, Binance coin BNB ve Cosmos (ATOM) grafiğini inceledi.

Ünlü analist XRP, BNP ve Cosmos(ATOM) grafiğini inceledi

Popüler kripto para stratejisti Michael van de Poppe, takipçilerinden gelen talep üzerine, XRP, BNB ve Cosmos (ATOM) grafiklerini analiz etti.

Twitter üzerinden 613 bin takipçisine seslenen Poppe, XRP’nin 2022 dibi olan 0.28 dolardan, yaklaşık %35 yükseliş sonrası bir miktar düzeltme yapacağı görüşünde.

Burası güçlü görünüyor ama ilk dirençten ret yedi. 0.343 dolar seviyesini test etmesini bekleyebiliriz. Bu bölge potansiyel bir long hedefini tetikleyebilir. Hedefler 0.43 ve 0.47 dolar bölgesi.

Image
XRP/USD Kaynak: Poppe/Twitter

İlgili: Ripple teknik analizi, yorum ve fiyat tahmini

Poppe’nin analiz ettiği bir diğer altcoin Cosmos(ATOM). Van de Poppe, ATOM’un daha fazla yükselebilmesi için direnç bölgesini kırması gerektiği görüşünde.

Hala [Cosmos] ekosisteminin bir taraftarıyım. Ciddi bir büyüme ve ilerleme beklentim sürüyor. Fiyat olarak ise, dirençte. 8.70 doların kırılması ivmeyi artırır ve kısa vadede 10-12 dolara hedefine ilerler.

Image
Van de Poppe/Twitter

İlgili: Cosmos ATOM coin nedir? Ne işe yarar? Nasıl alınır?

Michael van de Poppe, kripto para borsası Binance’ın yerel tokeni BNB tokenin, daha fazla yükselmeden önce 222 dolar desteğini tekrar ziyaret edebileceğini söylüyor.

222-225 dolar seviyesini görmek isterim. Buradan, 255-267 dolar bölgesi mümkün olabilir.

Image
BNB/USD Poppe

İlgili: Binance BNB coin nedir? Nasıl alınır? Ne işe yarar?

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: