1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analist Willy Woo’dan Bitcoin için ‘çok büyük’ hedef açıklaması

Ünlü analist Willy Woo’dan Bitcoin için ‘çok büyük’ hedef açıklaması

Ünlü analist Willy Woo’dan Bitcoin için ‘çok büyük’ hedef açıklaması
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü on chain analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) çok daha büyük hedeflere doğru ilerlediğini söylüyor. Analizi için kullandığı yöntemleri açıklayan analistin söylediklerinin ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analist Willy Woo’dan Bitcoin için ‘çok büyük’ hedef açıklaması

Büyük bir takipçi kitlesi olan on chain analist Willy Woo, Bitcoin (BTC) fiyatının önümüzdeki 10 yıl içinde çok daha büyük hedeflere ilerleyeceğini ifade ediyor. Ona göre mevcut benimsenme durumu bunu gösteriyor.

Woo, Twitter’de 1,1 milyon takipçisine yaptığı açıklamada, BTC’nin benimseme S-eğrisinin yarısında bile olmadığını ve en büyük büyümenin hala önünde olduğunu söyledi. S-eğrileri, bir şeyin yörüngesini görselleştirmek için kullanılır. Burada hızlı bir büyümeden önce genellikle yavaş başlayan ve sonunda bir dengeye ulaşan bir teknolojinin benimsenmesi söz konusu oluyor.

Woo şöyle diyor: “Önümüzdeki 10 yılda Bitcoin neden her şeyi performans olarak geçecek? Paranın benimsenmesi S-eğrisine göre hala her şeyin başlangıcındayız. Şu an dünya nüfusunun yüzde 4’ü BTC’yi benimsedi. Çok daha büyüyecek.”

İlgili – BitMEX kurucusu, Bitcoin’in yapay zekayla (AI) nasıl %2400 yükseleceğini açıkladı

Ünlü analist Willy Woo’dan Bitcoin için ‘çok büyük’ hedef açıklaması

Kaynak: Willy Woo/Twitter

İlgili – Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi

Analist Woo, uzun vadede parabolik bir büyüme bekliyor. Ancak kısa vadede bir konsolidasyon ya da muhtemel bir düşüş trendi olabileceğini söylüyor. Şöyle diyor:

“Dönüş baskısı yapan güçler şu an Bitcoin fiyat hareketlerinde daha baskın. Yatay bir seyir ya da düşüş, şu an yükselişten daha kolay görünüyor. Temeller, her şeyi sıfırlamak için bir sakinleşme evresi olmasını gerektiğini gösteriyor.”

Bitcoin fiyatı 2022 sonunda gördüğü 15.000 dolar bölgesinden yüzde 100’lük bir ralli yaparak 30.000 dolar bölgesine geldi. Ancak daha ötesine geçmede zorluk yaşıyor ve genel olarak 31.000 dolar bölgesi fiyata satış baskısı yapıyor. Güncel Bitcoin fiyat analizi için bakınız:

İlgili – Bitcoin fiyatında 30.000 doların üzerinde oluşan yeni işlem aralığı: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

Etiketler: