1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist, Ripple için bu seviyeye dikkat çekti!

Ünlü analist, Ripple için bu seviyeye dikkat çekti!

Ünlü analist, Ripple için bu seviyeye dikkat çekti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), Sec ile yaşanan dava sürecinde önemli bir kazanım daha elde etti. Bu haber yükselişin önünü açtı ancak ünlü analist uyarıyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist, Ripple için bu seviyeye dikkat çekti!

Son dönemlerde Ripple ve SEC davasına dari önemli haberler geliyor. Son olarak cuma günü, Yargıç Analisa Torres, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple’ın “Adil Bildirim Savunması” kullanmasını engelleme talebini reddetti.

Bu haberin ardından Ripple Pump yaptı ve %10 değer kazandı. Ripple, dava sürecinin lehine sonuçlanacağını düşünüyor. Yatırımcılar da XRP’nin dava sürecinin alınabilecek riskler arasında olduğuna dikkat çekerek XRP’ye yatırım yapılabileceğine dikkat çekiyor.

İlgili: Ripple nedir, geleceği nasıl?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, davanın başından buyana sürecin kendilerini küçülmeye götürmeyeceğini aksine açılımlara ve büyümeye devam edeceklerini belirmişti. Bu yönde açılımlar devam ediyor. NFT pazarında varlığını büyütmeye çalışan platform, yeni ortaklığı ile 4000’den fazla NFT sanatçısını etrafına topladı.

İlgili: NFT nedir, geleceği nasıl?

Ancak kısa vadede Ripple (XRP) fiyat hareketlerine dair uyarılar geldi. Ünlü kripto analisti Credible Crypto, 362,000 takipçisi bulunan sosyal paylaşım platformu Twitter’daki sayfasında Ripple (XRP) için önemli uyarılarda bulundu.

Analiste göre yükseliş belirtileri gösteren XRP, henüz önemli bir direnç seviyesini geride bırakmadı. Ripple, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,78 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

“Bu haber durum için harika ama teknik açıdan şu anda hala önemli bir direç noktasının altındayız. FOMO yapmayın. Şu anda fiyat hareketinin gelişmesini beklemek en iyisi.”

Analistin dikkat çektiği önemli direnç noktası 0,83 dolar. Bu sert direnç noktasının kararlı bir şekilde kırılmasını görmenin yatırımcılar açısından önemli olduğuna dikkat çekiliyor.

ripple

 

Bitcoin için de değerlendirmelerde bulunan Credible Crypto, BTC’nin 42.500 doların üzerine çıkması durumunda gerçek bir momentum değişikliği olacağını söylüyor. Bitcoin’de aşağı yönlü harekette ise kritik seviyenin 36,000 dolar olduğunu belirtiyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: