1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un yanında tutulması gereken 3 kriptoyu açıkladı!

Ünlü analist Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un yanında tutulması gereken 3 kriptoyu açıkladı!

Ünlü analist Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un yanında tutulması gereken 3 kriptoyu açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarında durgunluk devam ediyor ve Bitcoin 50 bin dolarlık direnç hattını aşamıyor. Bu süreçte fenomen analist Raoul Pal, takipçilerine Bitcoin ve Ethereum’un yanında tutulması gereken 3 kripto parayı açıkladı. Ayrıntılar haberimizde.


Ünlü analist Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un yanında tutulması gereken 3 kriptoyu açıkladı!

Yazının kaleme alındığı saatte Bitcoin 47 bin dolar bandında işlem görüyor. Ethereum ise 3,700 dolar bandında alıcı buluyor. Toplam kripto para piyasa değeri ise 2.127 trilyon dolar bandında. Piyasalarda bir durağanlık söz konusu. Piyasa 2022 yılına aşağı yukarı bu seviyede girmesi bekleniyor.

Real Vision CEO’su Raoul Pal 827 bin takipçisine kripto para piyasalarına yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Pal, kripto para piyasalarında Mayıs 2021’den sonra yaşanan bir konjonktürün bir benzerinin yaşandığını düşünüyor. Mevcut fiyat düşüşlerinin de Mayıs 2021’deki konjonktürü taklit edeceğini ileri sürüyor. Pal, 2022’de geleneksel finansal şirketlerin kripto para piyasalarına ciddi yatırım yapacaklarını iddia ediyor.

Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un ardından 2022’nin fırsat kripto paralarını açıkladı. Bu kripto paralar; Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA).

Pal’ın zikrettiği 3 kripto paranın da DeFi (merkezsiz finans) ile ilgili kripto paralar olması dikkat çekiyor.

Solana (SOL) 2021’e damga vuran kripto paralar arasında yer aldı. Solana fiyatlarında olağan üstü değişimler yaşandı ve aşağıdaki grafikte Solana fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Solana fiyatları

2021’e damga vuran diğer kripto para ise Avalanche oldu. Aşağıdaki grafikte ise Avalanche fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Avalanche fiyatları

Pal’ın yatırıma değer gördüğü 3’üncü kripto para ise Terra Luna. 21.2 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile Luna, 12’nci büyük kripto para. Aşağıdaki grafikte ise Terra Luna fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Terra Luna fiyatları

Kaynak