1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Peter Brandt’tan bu kriptoya bir destek daha

Ünlü analist Peter Brandt’tan bu kriptoya bir destek daha

Ünlü analist Peter Brandt’tan bu kriptoya bir destek daha
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü trader ve kıdemli analist Peter Brandt, bir kriptoya destek içeren yeni paylaşımlarda bulundu. Öyle görünüyor ki bu kripto ünlü ismin favorisi haline geliyor.


Ünlü analist Peter Brandt’tan bu kriptoya bir destek daha

Kıdemli emtia traderi Peter Brandt, bir kez daha Twitter üzerinden bu aralar çok merak sardığı bir kriptoya destek içeren bir paylaşım yaptı. Ünlü analistin ilgi odağındaki kripto türü non-fungible token’ler. Ya da kısaca NFT’ler.

Brandt, tweet üzerinden takipçilerine kendi favori NFT’lerini anlatmalarını ve tanıtmaları istedi. Tabii NFT topluluğu da merakla anlatmaya başladı. Böylece tweete cevap olarak çeşitli NFT’lerin resimleri gelmeye başladı. Bunlar arasında 2021 yılında 888 ETH’ye satın alınan “ The EtherRock” da var.

İlgili – Ripple’ın 250 milyon dolarlık fonu için seçtiği NFT projeleri

Peter Brandt (@PeterLBrandt), Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Bana kendi favori NFT’nizi tanıtın.”

Brandt, geçen hafta da kripto para topluluğuna sürpriz yaparak NFT’lerle ilgili tweetler paylaşmıştı. NFT’lere olan merakını dile getirmişti. Ünlü trader, tweetlerin birinde NFT’lerin JPEG dosyalardan çok daha fazlasına dönüştüğünü belirtiyor.

Öyle görünüyor ki ünlü analist NFT’ler konusunda fikrini değiştirdi. Çünkü Şubat ayında yaptığı açıklamada NFT’leri “aptalca” adlandırmıştı.

Brandt’ten Bitcoin için 20,000 dolar itirafı

Peter Brandt, Bitcoin konusunda da bir itirafta bulunuyor. Ona göre kendisi de dahil birçok kişi 2021 yılında hiçbir şekilde bu yıl Ekim’de Bitcoin’in 20,000 doların altında olmasını tahmin edemedi.

2021 yılındaki yükselişlerden sonra birçok kişi Bitcoin fiyatının yakın bir gelecekte 100,000 dolar olmasını bekliyordu. Ancak öyle olmadı. Kasım 2021’de 69,000 dolarda Bitcoin fiyatı yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Lider kripto para o zamandan bu yana yüzde 72 oranında geriledi ve şu an 19,200 dolar bölgesinde işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı 19,000 dolar desteğinden yükselmeye başlıyor: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

Etiketler: