1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!

Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!

Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 

Ünlü kripto analisti, piyasa sallantıdayken alım fırsatı sınan ve patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!

Kripto piyasası haftanın son gününde yatay seyreden bir görüntü veriyor. Son günlerde piyasanın dinamiklerini etkileyen çok fazla gelişme yaşanıyor. Özellikle Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası kripto piyasası da gergin bekleyişin hissedildiği yerlerden biri.

Rusya SWIFT sisteminden çıkarıldı. Bu sabaha Mastercard ve Visa’da Rusya’daki operasyonlarını askıya aldığını açıkladı. Ardı ardına açıklanan ekonomik ambargolar Rusya’yı nasıl bir çözüme itecek merakla bekleniyor. Bu çözümlerden biri de kripto paralar olabilir. Ancak bu tercihin kripto paraları nasıl etkileyeceğine dair bir görüş birliği bulunmuyor. Prestij kaybına ve tepkilere neden olacağını düşünenlerin sayısı az değil.

Yine de yatırımcıların düşük seviyelerden büyük karlar elde etme isteği devam ediyor. Ünlü kripto analisti Conor Keny, yeni bir Youtube yayınında alım fırsatı veren ve patlama yapmaya hazırlanan 3 altcoini ele aldı.

Analistin listesindeki ilk düşük bütçeli altcoin Cronos (CRO). Cronos Chain, kullanıcıların kimliklerini koruma aracı olarak kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için tasarlanmış çözümlerden biridir. CRO blok zinciri, Crypto.com Pay mobil ödeme uygulamasına güç sağlayan bir araç olarak hizmet ediyor. Bu proje en büyük ekosistemlerden biri olmaya aday. Kilitlenmiş milyar dolarlık toplam değeri var

CRO, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,40 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise 10 milyar dolar.

Cronos (CRO fiyat hareketleri (tüm zamanlar)

altcoin Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!

Listenin ikinci sırasında ise FTX borsasının kendi tokeni FTT token bulunuyor. FTX’in arkasındaki ekip, ana akım kripto vadeli işlem borsalarının çoğunda sorunlar bulan ve kendi platformlarını başlatmaya karar veren kripto tüccarlarından oluşuyor. Bu da piyasayı yakından tanıyan ekibe avantaj sağlıyor.

Yazım sırasında 40,87 dolardan işlem gören FTT token, Ethereum balinalarının da en gözde yatırımlarından biri.

FTX token fiyat tahmini

FTX (FTT) token fiyat hareketleri (tüm zamanlar)

altcoin Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!

Listenin son sırasında Render Token (RNDR) bulunuyor. Bir ERC-20 yardımcı program tokeni olan RNDR, Ethereum blok zincirinin doğal güvenlik özelliklerinden yararlanıyor. Analist, RNDR tokenin büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve fiyatının artacağını bekliyor. RNDR token 2,55 dolardan işlem görüyor.

Render (RNDR) token fiyat hereketleri (tüm zamanlar)

 

altcoin Ünlü analist patlamaya hazırlanan 3 altcoini açıkladı!

 

İlgili: Render (RNDR) token nedir?

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: