1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yok böyle liste! Ünlü analist, milyoner yapacak 4 coini sıraladı!

Yok böyle liste! Ünlü analist, milyoner yapacak 4 coini sıraladı!

Yok böyle liste! Ünlü analist, milyoner yapacak 4 coini sıraladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

YouTube videoları ile öne çıkan analist ve trader EllioTrades Crypto, önümüzdeki  dönemde yeni milyonerler çıkaracak coinleri sıraladı.

Ünlü analist yeni milyonerler çıkaracak 4 coini sıraladı

Analist ve Youtuber “EllioTrades” Bitcoin’in yeniden yükselerek yeni zirveler elde edeceği görüşünde. Analiste göre, ardından 2 haftalık bir altcoin sezonu “altsezon” yaşanacak.

EllioTrades, altsezonun Ethereum ile başlayacağı görüşünde. Bitcoin’den çıkacak olan para, son NFT evresini yaşayan ikinci büyük kripto para olan ETH’ye akacak.

Analist, altcoin sezonunda kripto alanına giren paraların, yeni hedefler arayacağını söylüyor. EllioTrades Ethereum dışında, traderların bakmaları gereken ilk coinlerin özellikle Layer 1 blockchain coinleri olduğunu ifade ediyor.

 

…. Layer 1 blockchain coinlerini arayın. İlk 10’da ya da ilk 20’de hatta ilk 50’de olan coinler. Bu coinlerden bazılarının çok vahşi bir yükseliş trendine girdiğini görebiliriz. Blockchain coinleri Ethereum sonrasında yükselmesi beklenecek 2. grup coinleri oluşturacaklardır.

Youtuber, Layer 1 sınıfı blockchain coinleri dışında, yükselmesi beklenen 2. grup coinleri ise şöyle sıralıyor:

 

….[2. grup olarak] daha küçük piyasa değerine sahip coinler yükselecek. Burada, Play-to-earn gaming, metaverse ve NFT projeleri öne çıkacak coinler olacaktır.

EllioTrades altsezon geldiğinde traderların çok fazla sayıda proje ile karşı karşıya kalacaklarını ve adeta bir yükselen coin bombardımanına uğrayacaklarını düşünüyor.

Canlı ETH fiyatı: $ 1,802.53

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

Altcoin sezonunda ilk yükselecek coinler hangileri?

Buna çözüm olarak analist yatırma önce büyük market cap değerine sahip altcoinlerden başlanması gerektiği görüşünde.

 

İşe major büyük altcoinlerle başlayabilirsiniz; Ethereum, Polkadot, Binance Chain, Solana. Bunlar bence, al ve unut, tarzı son derece kolay işlemler olur. Bence bunlar bu boğa koşusunda, her türlü yükselecek projeler.

Canlı DOT fiyatı: $ 6.35

İlgili: Polkadot yorum, teknik analiz ve fiyat tahmini

 

Peki altcoin sezonunda, %50-%100-%1000 artacak coinler hangileri?

EllioTrades alt sezonda olağanüstü yükselecek coinler olacağını ancak bunlar ile trade yapmanın büyük riskleri de beraberinde getireceğini vurguluyor.

Bu coinlere girecek olanların çok büyük para kaybetmeye de hazır olmaları gerektiğini söyleyerek uyarılarda bulunuyor.

Traderın çok yüksek potansiyel gördüğü ilk coin Moonbeam (GLMR) coin.

Moonbeam, Polkadot blockchaini üzerinde oluşturulacak parachain slot yani akıllı sözleşme platformlarından biri olacak.

altcoin sezonu

Bu kategorideki bir diğer coin Centrifuge (CFG). Centrifuge gerçek dünya varlıklarını tokenize edebileceğiniz bir platform. Centrifuge Polkadot üzerinde yer alacak DeFi alanın yeni projelerinden birisi.

Traderın dile getirdiği bir başka proje, Bit.Country (NUUM) coin. Bit.Country herkesin kendi, topluluk, aile arkadaş ya da takipçileri için kendi metaverselerini oluşturabilecekleri bir proje.

Radarınızda bulunması gereken bir diğer proje ise Phala Network (PHA). Phale Polkadot üzerinde mahremiyet özelliği ile öne çıkıyor.

Son olarak EllioTrades, traderları, sabırlı olmaları, fomoya kapılmamaları konusunda uyarıyor. Önümüzde 6-12 aylık bir süreç olduğunu vurgulayan analist, bu süreçte Bitcoin’in çok yükseklere çıkıp sonra düştüğünü görebiliriz diye ekliyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=so-6O0PG1NA