1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Michael van de Poppe’tan %200 ralli yapabilecek coin tüyosu

Ünlü analist Michael van de Poppe’tan %200 ralli yapabilecek coin tüyosu

Ünlü analist Michael van de Poppe’tan %200 ralli yapabilecek coin tüyosu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Michael van de Poppe, gözden kaçan bir altcoinin önümüzdeki aylarda birden fazla yüzde 200’lük ralli yapmasını bekliyor. Bu coin ile ilgili grafiği paylaşarak yükselebileceği seviyelere ve ralli tarihlerine işaret ediyor.


Ünlü analist Michael van de Poppe’tan %200 ralli yapabilecek coin tüyosu

Ünlü analist Michael van de Poppe, düşük piyasa değerine sahip bir altcoinin, kripto para piyasasında artan volatilite eşliğinde önümüzdeki aylarda birden fazla yüzde 200’lük ralliler kaydedebileceğini söylüyor.

Van de Poppe, Twitter üzerinden 609,200 takipçisiyle bahsettiği altcoinin Fetch.ai (FET) olduğunu bilgisini paylaştı. Fetch.ai (FET), makine öğrenimi, yapay zeka ve blockchain gibi teknolojileri bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform.

İlgili – Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

Ünlü analiste göre, FET coin önümüzdeki aylarda grafikte bir dip oluşturma çabasında. Ardından ise artık 2023 itibariyle geniş çerçeveyi kırmaya başlayacak.

“Böyle bir senaryo olacağını varsayarak, ben 0.11 civarında long yapmakla ilgileniyorum ki hızlı bir 2-3x ralli olur (ben bunun yaz aylarında olacağını düşünüyorum).”

Ünlü analist Michael van de Poppe’tan %200 ralli yapabilecek coin tüyosu Fetch.ai (FET)

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’un grafiğine bakarsak şunu görüyoruz. Burada FET’in 0.11 dolar civarında 0.30 dolara ralli yapmasını beklediğini gösteriyor. Bu ralli Temmuz – Eylül döneminde bekleniyor. Devamında Kasım’da 0.14 dolar civarında boğa bir higher-low yapmasını ve ardından da 2023’ün başlarında 0.40 doların üzerine çıkmasını öngörüyor.

Şu an FET fiyatı 0.113 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe’un dip hedefine çok yakın.

Ünlü analistin radarındaki başka bir altcoin de Elrond Gold (EGLD). Elrond Gold (EGLD), dağıtılmış uygulamaları güçlendirmek, kurumsal kullanım durumları ve kripto işlemleri için tasarlanmış bir blockchain platformu. Van de Poppe EGLD’un 40 dolar civarında geçici bir dip oluşturabileceğini ve kısa badeli bir boğa dönüşümü sinyali verebileceğini söylüyor.

İlgili – Elrond nedir ve EGLD coinin geleceği nasıl?

Kaynak