Loading...
btc
BTC
0.22%
Bitcoin
64.287,37 USDT
eth
ETH
-0.5%
Ethereum
3.500,98 USDT
bch
BCH
0.07%
Bitcoin Cash
383,23 USDT
xrp
XRP
-0.39%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
73,89 USDT
bnb
BNB
-0.33%
Binance Coin
584,20 USDT
sol
SOL
0.58%
Solana
135,38 USDT
avax
AVAX
-6.07%
Avalanche
25,81 USDT
ada
ADA
-0.39%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
-0.63%
Poladot
5,58 USDT
doge
DOGE
0.12%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.59%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analist kesin konuştu: Bu altcoin 2 hafta içinde ralli yapacak

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist “The Crypto Dog” bir altcoin için o kadar emin konuşuyor ki kendisinin de çeyrek milyon dolarlık yeni bir alım yaptığını açıklıyor. Bu altcoinin hangisi olduğuna ve analistin beklediği hedefe bakalım.


Ünlü analist kesin konuştu: Bu altcoin 2 hafta içinde ralli yapacak

Geniş bir kitle tarafından takip edilen kripto analist, düşük piyasa değerine sahip bir altcoinin ismini vererek önümüzdeki haftalarda patlama yapabileceğini söylüyor.

Kripto para topluluğunda “The Crypto Dog” takma adıyla bilinen ünlü analist, Twitter üzerinde 747,200 takipçisi ile bir altcoim konusundaki öngörülerini paylaştı. Ona göre altcoin GMX (GMX) yüksek özgüvene sahip ve iyi araştırılmış bir kripto para.

GMX aynı zamanda spot ve “perpetual” (devamlı) sözleşme işlemleri sağlayan bir kripto para borsası. Özellikle düşüş işlem ücretleri ve sıfır fiyat etkisi işlemleri ile dikkat çekiyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı yılın en kritik desteği 18,700 dolarda: Güncel BTC teknik analizi

The Crypto Dog’a göre tüm temel metrikler bu altcoin için sağlıklı görünüyor. Ayrıca genel kripto piyasasındaki trende meydan okuyarak bir işlemlere sahip. Analist şöyle açıklıyor:

“Grafik estetik olarak çok iyi görünüyor ve belki de devamı için iyi görüntü veriyor. Ben GMX işlemlerinin iki haftadan kısa bir sürede 60 dolar olacağını düşünüyorum.

Grafiğe baktıktan, yeni kullanıcıları gördükten ve ortalama işlem hacmi ile gelire baktıktan sonra bu beklenti doğru görünüyor.”

Ünlü analist kesin konuştu: Bu altcoin 2 hafta içinde ralli yapacak

Kaynak: The Crypto Dog/Twitter

The Crypto Dog kendisinin de yüklü miktarda GMX coine sahip olduğunu söylüyor. Ayrıca ona göre GMX gözden kaçan coinlerden biri. Ünlü analiste göre uzun vadeli oyun için kripto piyasasındaki en doğru coinlerden biri. Şöyle açıklıyor:

“ Arbitrum üzerinden yeniden para çekmek zorunda kaldım ve bununla da yeniden 250,000 dolar değerinde GMX aldım. Bu GMX coinin fiyatı öncekilerin hepsinden daha yüksek. Aynı zamanda temeller de çok daha güçlü olarak bu yükselişi destekliyor. Daha yüksek bir fiyattan iyi bir adım atmak için mutlu olacağım.

GMX şu anki net servetimin en büyük bir kısmını oluşturuyor ve şimdi daha fazla satın aldım. Bence uzun vadeli ve erişilebilir bir işlemler için şimdi olan en iyi kripto para.”

İlgili – Bitcoin 12,000 dolara gidebilir mi? İşte, haftalık BTC değerlendirmesi

Şu an GMX fiyatı 40 dolar civarında işlem görüyor. Analistin bahsettiği 60 dolar seviyesine yükseliş ise GMX için yüzde 50 ralli demek.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.