1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisiti Altcoin Sherpa, yaptığı yeni analizde Ethereum, Polkadot ve Terra için öngörülerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti!

Kripto para piyasası uzun bir aranın ardından yatırımcıların yüzünü güldüren fiyat hareketlerine sahne oluyor. Piyasanın toplam değeri yeniden 2 triyon doların üzerine çıktı. Lider kripto para birimi Bitcoin, 44,370 dolara kadar yükseldi. Piyasa birkaç gündür yeşil bir görünüme sahip.

Bu görüntünün arasında ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, yeni bir analiz paylaştı. Soyyal paylaşım platformu Twitter’da 167,000 takipçisi için yaptığı paylaşımlarda Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve Terra (LUNA) için yeni öngörülerini açıkladı.

Ethereum, uzun bir aranın ardından 3,000 doların üzerine sıçradı. Ancak analiste göre ETH’nin güçlü bir dirençle karşılaşması bekleniyor ve yeni bir düzeltme muhtemel. Ethereum’da RSI aşırı satış bölgesinde. Bu da analistin öngörüsünü doğrulayan bir teknik istatistik olarak göze çarpıyor.

altcoin Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Altcoin Sherpa, Polkadot’un 28 dolara giden %25’lik bir ralliye hazırlandığını vurguladı. Polkadot, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 22,64 dolardan işlem görüyor. Kripto para son 24 saat içerisinde %1,89 değer kazandı. Son 7 günde ise %16’lık bir artış gördü. Polkadot’un toplam piyasa değeri 22,3 milyar dolara çıktı.

altcoin Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

İlgili: Polkadot (DOT) fiyat tahmini

Ünlü tüccarın listesindeki son altcoin ise Terra (LUNA). Merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın 45, ila 53 dolar arasına bir geri çekilme yaşayabileceği konusunda yatırımcıları uyardı. LUNA, anlık olarak 58 dolardan işlem görürken artış göstergeleri zayıflık gösteriyor.

altcoin Ünlü analist bu altcoinlerin teknik verilerine dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Öte yandan kripto piyasasında ilk 10’daki kripto paralar arasındaki en iyi performansı Ripple (XRP) gösterdi. XRP, son 24 saatte %20 değer kazandı ve yeniden 1 dolara yükseliş için boğalar bastırıyor. Şu anda 0,87 dolardan işlem gören kripto para son 7 gün içerisinde %40 değer kazandı.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: