1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analist bu altcoinin %300 artacağını öngörüyor!

Ünlü analist bu altcoinin %300 artacağını öngörüyor!

Ünlü analist bu altcoinin %300 artacağını öngörüyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’dan Guy, bu altcoinin 2- kat büyüyebileceğini değerlendiriyor. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinin %300 artacağını öngörüyor!

Ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’dan Guy, bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) ile ilgili yayın yaptı. Ünlü analist, 1,74 milyon abonesi olan Coin Bureau Youtube kanalında yayınlanan son videoda MATIC’n teknik detaylarını aboneleri için inceledi ve kripto paranın 2-3 kat daha büyüyebileceğini tahmin ettiğini söyledi.

İlgili: Polygon(MATIC) nedir, geleceği nasıl?

“MATIC’in önümüzdeki boğa sezonunda ne kadar ileri gidebileceğini merak ediyorsanız, muhafazakar bir tahmin 2-3 kat daha olabilir. MATIC’in devasa piyasa değeri, bundan daha fazla büyümesinin pek mümkün olmadığı anlamına geliyor. MATIC, daha fazla büyüyecekse bu onun yol haritasına bağlı.”

MATIC kurucularından Sandeep Nailwal, Polygon’un katman-2 ölçekleme çözüm arayışları çerçevesinde yapacağı yenilklere dair açıklamalarda bulunmuştu. Bunlardan en önemlileri Avail Side Chain ve Nightfall ZK Rollup ölçeklendirme çözümleri. Guy’a göre bu çözümler önümüzdeki yıl Polygon’a eklemlenecek. Bu porjeler Polygon’a (MATIC) değer katacak çalışmalar olarak değerlendiriliyor.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Kripto ekosisteminin en değerli 14. varlığı olan Polygon (MATIC), hafta sonuna bir artışla girdi. MATIC, %2,17 değer kazandı ve yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 2,11 dolardan işlem görüyor. MATIC’in toplam piyasa değeri 14,911 milyar dolar. Kripto para bu yılın başından bu yana %11,684 dibi devaca bir değer artışı gördü. Polygon (MATIC), vizyonundaki projeleri hayata geçirebilirse kripto piyasasında ilk 10 içerisine yerleşebilir.

altcoin Ünlü analist bu altcoinin %300 artacağını öngörüyor!

Öte yandan kripto piyasası hafta sonunda yatay bir seyir izliyor. Lider kripto para birimi Bitcoin 48,000 doların biraz üzerinde konsolide olurken Ethereum, 4,000 dolarlık destek seviyesini tutmaya çalışıyor. EOS ve GALA token’de sırasıyla %9,80 ve 8,75 ile günün en çok kazandıranları arasında.

Kaynak

Etiketler: