Binance’den BNB coine yeni doping!

Binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Endonezya’da dev bir ortaklığa imza atıyor. Detaylar haberimizde.

Binance’den BNB coine yeni doping!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, dünyanın en kalabalık ülkelerinden bir olan Endonezya’da kripto para borsası kuruyor. Bloomberg’e yansıyan haberlere göre Binance Endonezya’nın en zengin ailelerinden biriyle ortak girişim için anlaştı.

Konuya hakim olan bir kaynağa dayandırılan habere göre ülkenin en büyük bankalarından biri olan PT Bank Central Asia’yı (BCA) yöneten Hartono kardeşler ile Binance, Endonezya’da bir kripto para platformu kurmak için iş birliği yapacak.

İlgili: Binance coin (BNB) fiyat tahmini!

Endonezya’da nüfusun büyük bir kısmının banka hesaplarına erişimi bulunmuyor. İki milyarder kardeş Budi ve Michael Hartono, bu durumu bir fırsata çevirerek 270 milyondan fazla insana ulaşmak istiyor.

Binance

Binance, ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olarak alandaki liderliğini sürdüyor. Borsa Endonezya’da faaliyette olasa da henüz ülkedeki potansiyeli tam olarak kullanabilmiş değil. Kripto paraya olan ilginin gün geçtikçe arttığı Asya ülkesinde yerel bir organizasyonla yapılan ortaklık bu ilişkinin tüm tarafları için kazançlı olacak.

Binance, daha önce de Endonezya’nın en büyük kripto para ticaret borsası Tokocrypto’da hisse satın almıştı. Endonezya’ya özel ilgi gösteren kripto borsası yeni kararı ile  pazara daha da hakim olmaya çalışacak.

Binance’ın kendi kripto parası olan BNB coin’de bu ortaklıkla birlikte dünyanın en kalabalık 4. ülkesinde daha fazla kişinin erişimine açılabilir. Binance Coin, kripto piyasasının geçtiğimiz cumartesi günü yaşadığı büyük düzeltmeden diğer altcoinlere göre daha az zararla çıktı. BNB’nin son 7 gündeki değer kaybı %6,67 oldu. BNB coin, yazının kaleme alındığı anlarda 561 dolardan işlem görüyor. Piyasanın en büyük 3. varlığı olan kripto paranın toplam piyasa değeri 93 milyar dolar.

İlgili: BNB coin teknik analizi

BNB coin, 2021 yılının başından bu yana %1,951 değer kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. BNB ekosistem için büyüyen bir değer olmaya devam ediyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Binance’den BNB coine yeni doping!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.